Špecialista na rekalkulácie platieb a správu pohľadávok

Edgar Baker s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
1 200 - 1 400 EUR/mesiacod 1200- eur brutto/mesiac, v prípade seniornejšieho kandidáta mzda môže byť mzda aj vyššia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- risk management- aktualizácia databázy, rekalkulácie platieb, vyúčtovania
- contract management- správa pohľadávok, práca na zmluvách, zapracovanie úprav/zmien
- komunikácia s klientmi, spolupráca s obchodným odd.
- spracovanie upomienok
- administratíva
- reporting

Balík zamestnaneckých výhod bude prezentovaný finálnym uchádzačom na osobnom pohovore

V prípade záujmu prosím posielajte svoje životopisy v SJ spolu s motivačným listom

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Naším klientom je medzinárodná spoločnosť z oblasti finančných služieb.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

financie, obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

- min. 1 rok praxe na obdobnej pozícií (skúsenosť buď s rekalkuláciou platieb alebo so správou pohľadávok)
- veľmi dobré komunikačné schopnosti, skúsenosť s komunikáciou s klientom- zákaznícka orientácia
- sales drive a chuť pracovať
- zodpovednosť, schopnosť negociácie

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.
ID: 3745515  Dátum zverejnenia: 29.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 - 1 400 EUR/mesiacod 1200- eur brutto/mesiac, v prípade seniornejšieho kandidáta mzda môže byť mzda aj vyššia