Rozvozca v plotovom centre

EKOfence, s.r.o.

Miesto práce
Ivanka pri Nitre
Termín nástupu
ihneď
1 100 EUR/mesiacOdmeňovací systém bude predstavený na pohovore Prac. doba: Pondelok - piatok (víkendy voľné)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zabezpečenie rozvozu tovaru koncovým zákazníkom podľa určených trás
  • Príprava, balenie a nachystanie tovaru do auta
  • Kontaktovanie zákazníka
  • Rozvoz dodávkou do 3,5 tony
  • Starostlivosť o auto (udržiavanie čistoty, servisovanie)
  • Práca s hotovosťou
  • Asistencia v sklade s prijímaním a vydávaním tovaru

- zamestnanecké zľavy na firemné produkty
- podpora športových aktivít - Multisport karta
- rôzne finančné bonusy (životné jubileá, svadba, narodenie dieťaťa, deň detí, príspevok pre deti na Mikuláša)
- vianočné darčekové balíčky
- podpora vzdelávania a osobnostného rozvoja - seduo kurzy
- firemné akcie/teambuildingy

Výberové konanie bude mať 2 kolá. Stačí zasielať životopis (v SK jazyku) bez motiv. listu. Kontaktovať na osobný pohovor budeme iba nami vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske, ekonomické, obchodné, logistické

Ostatné znalosti

Vysokozdvižný vozík (VZV) - Pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

3

  • Príjemné vystupovanie a profesionálny prístup
  • Ochota učiť sa a absolvovať zaškolenie
  • Hard skills: skúsenosti s riadením vozidiel, vodičský preukaz skupiny B
  • Soft skills: tímovo orientovaný, zodpovedný, flexibilný

​V role rozvozcu budete jedným z kľúčových kontaktov s našimi zákazníkmi, čo vám dáva jedinečnú príležitosť zanechať v nich dobrý dojem. Hľadáme niekoho s príjemným vystupovaním a profesionálnym prístupom, kto dokáže reprezentovať našu značku s hrdosťou. Naši rozvozcovia sú odborníci vo svojom odbore – sú dobre informovaní o produktoch, ktoré doručujú, a sú pripravení poskytnúť kvalifikované poradenstvo našim zákazníkom. Ak máte chuť sa učiť a ste ochotní absolvovať dôkladné zaškolenie, môžete byť práve ten, koho hľadáme. ​

Firma EKOfence je obchodná spoločnosť pôsobiaca v maloobchode so zameraním na predaj komponentov pre brány, ploty, zábradlia a terasy. Spoločnosť je už dlhodobo etablovaná na slovenskom trhu.
Naše tovary a služby ponúkame vo vlastnej a partnerskej sieti pobočiek po celom Slovensku. Rovnako nechýbame ani v online priestore.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Stanislava Jarkovská
E-mail: poslať životopis
ID: 4824848  Dátum zverejnenia: 7.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac