Kuchár/rka - Brigáda poobede a cez víkendy

ELMAR - SK, s.r.o.

Miesto práce
Miestneho Priemyslu, Námestovo
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
6 - 9 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Varenie a príprava jedál
  • Podieľanie sa na čistení kuchyne a riadu
  • Spolupráca s ostatnými členmi tímu
  • Flexibilita a ochota pracovať cez víkendy, sviatky a školské prázdniny
  • Spoľahlivosť a zodpovednosť
  • Základné znalosti v kuchyni vítané, ale nie sú nevyhnutné
  • Schopnosť pracovať v tíme a pod tlakom

Príklady typickej náplne práce:

  • Budete pripravovať a servírovať jedlá pre návštevníkov
  • Budete pomáhať s organizáciou kuchyne a skladom potravín

Pracovná doba:

  • Brigáda poobede a cez víkendy
  • Zvyčajne od popoludnia do  večerných hodín

  • Získate neoceniteľné skúsenosti v oblasti gastronómie.
  • Môžete pracovať poobede, cez víkendy, sviatky a školské prázdniny, takže si môžete zorganizovať voľný čas podľa seba.
  • Platové ohodnotenie sa pohybuje od 5€ do 8€ za hodinu, v závislosti od vašich skúseností a výkonnosti.
  • Získate skúsenosti v tímovom prostredí a naučíte sa spolupracovať s ostatnými kuchármi a personálom.
  • Pracovné prostredie je plné energie a zábavy, takže sa budete v práci vždy cítiť dobre.
  • Máte možnosť pomáhať pri príprave jedál, ktoré si zákazníci užívajú a ocenia vašu prácu.

Si typ človeka, pre ktorého je kuchyňa druhým domovom? Ak sa dokážeš postarať o našich zákazníkov a vytvoriť im dokonalý zážitok v našej špičkovej reštaurácií. Neváhaj a pošli nám životopis.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.5.2024 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Prax na pozícii/v oblasti

gastronómie

  • Spoľahlivosť
  • Zodpovednosť
  • Ochota pracovať
  • Pozitívny prístup k práci
  • Typicky požadované vzdelanie: Stredné odborné
  • Hard skills: príprava a varenie jedál, čistenie kuchyne
  • Soft skills: tímová spolupráca, komunikácia, organizácia

Kvalitné jedlá a výborná káva sú samozrejmosťou našej špičkovej reštaurácie, ktorá prináša jedinečný gastronomický zážitok. Každý deň obmieňame výber jedál z obedového menu spolu s jedinečnou špecialitou týždňa. Čaká na teba tradičná slovenská kuchyňa, dokonca aj americká či talianske chuťovky. Poskytujeme širokú škálu služieb - detské oslavy, parkourové workshopy, catering a mnoho iného.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Eva Plevjaková
Tel.: +421918990441
E-mail: poslať životopis
ID: 4814232  Dátum zverejnenia: 23.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.