Projektový manažér zákaziek, sanita-kúpeľne

EMPIRIA

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka a osobné ohodnotenie do 1500 € + bonus za obrat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste obchodník telom aj dušou?
Ste zameraný na cieľ a s ľahkosťou si vytvárate vzťahy?
Máte rád veľké zákazky a projekty?
Ste technicky zdatný?
Už ráno sa budíte dobre naladený?
Možno hľadáme práve Vás.
Čo Vás čaká?
-vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
-vedenie zákazky, obchodného prípadu v oblasti kúpení a sanity
- spolupráca s investorom,developerom, generálnym dodávateľom
- marketingové akcie na podporu Vášho predaja na týždennej aj ročnej báze

Čo Vám ponúkame?
Prácu v stabilnej, prosperujúcej a napredujúcej firme.
Použitie služobnej kreditenj karty.
Možnosť používať auto, notebook aj telefón na súkromné účely.
Sociálne istoty, pravidelné celofiremné podujatia s výbornou zábavou.
Základný plat + osobné ohodnotenie + motivujúci bonus za obrat+koncoročná odmena.
Prehodnocovanie platu podľa vedomostí (junior, senior, expert).
Práca v priateľskom kolektíve.
Príjemné pracovné prostredie.

Pošlite nám profesný životopis! Starostlivo si ho prečítame a posúdime. V prípade, že budete pre nás vhodným kandidátom, budeme Vás telefonicky kontaktovať a následne Vás pozveme na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické vzdelanie

Vodičský preukaz

B

-užívateľská znalosť PC(excel, mail, internet)
- schopnosť tímovej spolupráce na predaji
- výhodu je znalosť stavebných procesov a sortimentu kúrenia
- spoľahlivosť, presnosť, technické myslenie
- záujem o zákazníka

Sme slovenská firma, ktorá je na trhu od roku 1991 a zaoberáme sa veľkoobchodom v oblasti: voda, kúrenie, plyn, sanitárna keramika pre montážne firmy.
Sme EMPIRIA - srdce Vášho domova.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3755206  Dátum zverejnenia: 5.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základná zložka a osobné ohodnotenie do 1500 € + bonus za obrat