SMT inžinier

GPV Slovakia (Nova) s. r. o.

Miesto práce
Trenčianska 19, Nová Dubnica
Termín nástupu
ASAP
Ponúkame základnú mzdu minimálne 1400 Eur brutto (v závislosti od skúseností kandidáta). Okrem mzdy ponúkame rôzne benefity. Vaša mzda však nemôže byť jednostranným rozhodnutím, preto sa s Vami radi porozprávame osobne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Definuje, zavádza a vyhodnocuje iné výrobné postupy/ technológie
  • Sleduje nové technológie a trendy v oblasti SMT a analýzuje ich možnosti využitia pri optimalizácií výrobných procesov
  • Vytypovanie, evaluácia a validácia výrobných zariadení pre SMT výrobu a pomocné procesy
  • Implementuje nové produkty do systému výroby s platnou dokumentáciou
  • Zodpovedá za zverené technologické procesy, stroje, zariadenia a prípravky ako vlastník procesu
  • Definuje údržbové plány, náhradné diely a kontrolu a výkon údržieb zverených technologických zariadení
  • Definuje a spravuje SPC pre zverené procesy a realizuje nápravné opatrenia
  • Podieľa sa na vytváraní procesných FMEA a Control plánov
  • Vytvára technickú dokumentáciu pre SMT výrobu
  • Analýza downtime dát. Definícia downtime príčin a následná  implementácia úloh
  • Analyzuje výsledky SPI,AOI, X-raya vizuálnych kontrol a optimalizuje parametre programov s cieľom zlepšiť kvalitu a produktivitu
  • Vykonáva školenia pre operátorov z dôvodu zlepšenia operatívnej údržby
  • Komunikácia s dodávateľmi, hľadanie nových tehnických riešení, aktualizácia SW ako aj HW
  • Plánovanie a implementácia nových potrieb pri zavádzaní nových produktov
  • Implementácia ECO ECR

  • Medzinárodná spoločnosť - medzinárodné prostredie
  • Možnosť navštevovať bezplatné kurzy anglického jazyka v spoločnosti
  • Kariérny rast
  • Motivujúce finančné ohodnotenie
  • Nefinančné benefity - firemný večierok na rôzne témy, športový deň takisto pre manželov/manželky + deti, príspevok do III. piliera Stabilita , možnosť využívať krytú plaváreň zdarma, príspevok na obedy nad rámec zákona, každoročná valorizácia platu, mladý kolektív, otvorená komunikácia,pružný pracovný čas, ... a iné

Do výberového procesu bude zaradený uchádzač (m/ž), ktorý spĺňa požadované kritériá a zašle životopis v slovenskom jazyku. Oslovení budú len uchádzači, ktorí spĺňajú uvedené podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

vynikajúce odborné znalosti a viacročné skúsenosti v oblasti SMT
znalosť projektového manažmentu
flexibilita a organizačné schopnosti

znalosť tvorby a udržiavania FMEA, CP
schopnosť zvládať stresovú záťaž
schopnosť efektívne komunikovať
vyhl.MPSVaR SR č. 718/2002 Z.z.  § 21

GPV je druhou najväčšou európskou spoločnosťou poskytujúcou elektronické výrobné služby (EMS). Tvoria ho spoločnosti Enics a GPV, ktoré spojili svoje sily v októbri 2022. GPV má 19 výrobných závodov, 11 kancelárií na 3 kontinentoch a celosvetovo má 7 500 zamestnancov.
Ponúkame výrobu elektroniky a širokú škálu súvisiacich služieb spoločnostiam, ktoré zastupujú priemyselné technológie, stavebnú techniku, dopravu, meranie a riadenie, čistiace technológie, medicínsku technológiu a špičkové technologické zariadenia pre spotrebiteľské trhy.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Tatiana Mojžišová
Tel.: +421918874433
E-mail: poslať životopis
ID: 3562672  Dátum zverejnenia: 18.12.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Ponúkame základnú mzdu minimálne 1400 Eur brutto (v závislosti od skúseností kandidáta). Okrem mzdy ponúkame rôzne benefity. Vaša mzda však nemôže byť jednostranným rozhodnutím, preto sa s Vami radi porozprávame osobne.