Referent oddelenia administratívy

Miesto práce
Pajštúnska 5, 851 02 Petržalka
Typ úväzku
plný úväzok
Dátum nástupu
ASAP, prípadne dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
800 € + mesačná variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • hlavne písomný kontakt s dlžníkmi, partnermi, a inými inštitúciami
  • spracovávanie došlej súdnej a mimosúdnej pošty (aj elektronickej štátnej schránky)
  • práca s reportami
  • kontrola a elektronické spracovanie spisovej dokumentácie
  • ďalšia administratívna podpora podľa požiadaviek zamestnávateľa

Máte záujem o prácu v úspešnej medzinárodnej spoločnosti, ktorá je lídrom vo svojej oblasti?
Staňte sa členom dynamického tímu nadnárodnej spoločnosti pracujúcej v oblasti inkasa a manažmentu pohľadávok.

Úspešnému kandidátovi ponúkame:
  • Istotu dlhodobého zamestnania
  • Vzdelávanie v oblasti vyjednávania a komunikácie formou interných/externých školení
  • Profesijný rast
  • Výborný, priateľský kolektív
  • Kvartálny príspevok na cestovné vo výške 90 EUR
  • Čas pre seba formou sick days a dovolenky navyše
  • Multisport karta plne hradená spoločnosťou pre aktívny relax zamestnanca, https://multi-sport.sk/
  • Preplácanie jazykového kurzu podľa vlastného výberu
  • Teambuildingové akcie
  • Zdravý benefit formou čerstvého ovocia
  • Lístky do kina / poukážky do kníhkupectva
  • Stravné lístky v maximálnej možnej hodnote 4,80 EUR

V prípade, ak Vás táto ponuka zaujala, zašlite prosím na našu e-mailovú adresu Váš profesijný životopis spolu so sprievodným listom (v slovenskom jazyku), kde stručne zodpoviete na otázku : "Prečo si myslím, že som vhodný kandidát na túto pozíciu?". Zároveň Vás žiadame, aby ste v sprievodnom liste uviedli Váš súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov.

Kontaktujte nás, prosím, len výhradne prostredníctvom e-mailu. Vybraných kandidátov budeme telefonicky kontaktovať. Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať LEN ÚSPEŠNÝCH KANDIDÁTOV.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • skúsenosti v oblasti administratívy výhodou
  • výborná znalosť práce na PC (najmä v programoch MS Word, MS Excel, MS Outlook)
  • chuť a schopnosť pracovať v tíme
  • ochota učiť sa nové veci
  • komunikatívnosť
  • výborný ústny a písomný prejav
  • schopnosť práce pod stresom
  • výborné logické a analytické myslenie
  • dôslednosť, precíznosť a zmysel pre detail