Exekútorský koncipient

Exekútorský úrad JUDr. Denisa Kvasňovská

Miesto práce
Štefánikova 26, Košice
Termín nástupu
01.07.2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Exekútorský úrad sa zapája do projektu „Právo na prvé zamestnanie“ čo uchádzačovi dáva príležitosť zamestnať sa aj bez predchádzajúcich pracovných skúseností. Preto hľadáme kolegu/kolegyňu, ktorý/á je toho času evidovaný/á v evidencii uchádzačov o prácu na Úrade práce, sociálnych vecí a rodiny minimálne 2 mesiace, a ktorý/á nemal/a pravidelne platené zamestnanie (nebol/a zamestnaný/á na pracovný pomer, ktorý trval najmenej šesť po sebe nasledujúcich mesiacov).

​Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
​Náš kolektív exekútorského úradu, chceme obohatiť o šikovného kolegu/kolegyňu, ktorý/á bude zastávať postavenie exekútorského koncipienta.

​Nový kolega/kolegyňa by mal disponovať komunikačnými schopnosťami, vedieť prijať výzvy s nasadením a odhodlaním a chuťou učiť sa novým veciam.

​K Vašimi zodpovednostiam bude patriť:
​nútený výkon v zmysle ustanovení Exekučného poriadku​

​Podpora osobného a profesného rozvoja
​Pracovný kolektív s dobrými vzťahmi
​Pravidelné utužovanie pracovných vzťahov na teambuildingoch
​Malé prekvapenie pri výnimočných životných udalostiach
​Stabilná práca s dlhotrvajúcou perspektívou
​Atraktívne pracovné prostredie v centre mesta
​PC​

Svoje životopisy spolu s motivačným listom zasielajte na emailovú adresu: [email protected]
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, odpovedať budeme vybraným uchádzačom, ktorí najviac vyhovujú požiadavkám na pozíciu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.6.2024 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

​Zodpovednosť
​Pracovitosť
​Precíznosť
​Samostatnosť
​Komunikatívnosť​

Exekútorský úrad funguje od roku 2004 a má stabilnú základňu pozostávajúcu z pracovného kolektívu, ktorý spolu na pracovisku pôsobí niekoľko rokov. Úloha exekútorského úradu spočíva v nútenom výkone súdnych a iných rozhodnutí (exekučná činnosť) a ďalšej činnosti podľa zákona č. 233/1995 Z.z. o súdnych exekútoroch a exekučnej činnosti (Exekučný poriadok).

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: JUDr. Denisa Kvasňovská
Tel.: +421556229884
E-mail: poslať životopis
ID: 4834218  Dátum zverejnenia: 20.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac