Reagujte bez životopisu

Účtovníčka Žilina-Rosina, FINXZA s. r. o.

FINX s.r.o.

Miesto práce
Rosina
Termín nástupu
ihneď
1 500 EUR/mesiac- zaškolenie našou šikovnou účtovníčkou ( ide na dôchodok )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Komplexné vedenie podvojného účtovníctva – majetok, finančné účty, záväzky, pohľadávky, personalistika, mzdy, skladové hospodárstvo, pokladňa, interné doklady ( program OMEGA)
  • spracovanie mzdovej agendy 80-100 zamestnancov ( program MRP)
  • Spracovanie daňových priznaní – DPH, daň z príjmov právnických osôb, daň z príjmu fyzických osôb, daň z motorových vozidiel, daň z nehnuteľností
  • Spracovanie a zasielanie štatistických výkazov
  • Analýzu a správy podľa požiadaviek  vedenia spoločnosti
  • Sledovanie zmien v účtovnej legislatíve
  • Kontrolu účtovných operácií podľa štandardov
  • Zabezpečenie správnosti a úplnosti účtovnej a daňovej evidencie
  • Komunikácia s audítorom, daňovým poradcom, štátnymi inštitúciami, štatistickým úradom, s klientmi, vedením spoločnosti
  • Zabezpečenie súladu účtovníctva s platnou legislatívou (napr. postupy účtovania, daň z príjmu, daň z pridanej hodnoty)
  • metodické riadenie účtovníctva, jeho implementácia v informačnom systéme
  • Zlepšovanie procesov a inovácie

  • v rámci Žiliny firemné auto
  • NTB
  • telefón
  • 1 hodinu obedňajšia prestávka bez náhrady času
  • príjemné pracovné prostredie
  • stabilná spoločnosť

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.5.2024 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický

Ostatné znalosti

znalosť podvojného a mzdového účtovníctva - Pokročilý
účtovanie v programe OMEGA, MRP - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

účtovníctva

Počet rokov praxe

2

samostatnosť

spoľahlivosť

prehľad v platnej mzdovej legislatíve

bezúhonnosť

Firma FINXZA s.r.o. je dynamickou firmou, ktorá poskytuje služby v oblasti čistiacich a upratovacích prác po celom Slovensku.
Je zameraná na poskytovanie komplexných upratovacích služieb pre organizácie a domácnosti na profesionálnej úrovni.
Zabezpečuje upratovacie práce pre právnické a fyzické osoby, spoločenstvá vlastníkov bytov, priemyselné podniky, zdravotnícke zariadenia, haly, organizácie, .... .

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Milada Matušovičová
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí len, keď vyplníte formulár.Reagovať na ponuku
ID: 4819957  Dátum zverejnenia: 30.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac