Recepčná

FITNEST s.r.o.

Miesto práce
Seberíniho 9, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prijímanie a evidencia klientov,
- zodpovednosť za plynulý a profesionálny chod recepcie a kliniky,
- rezervácia pacientov na rehabilitácie a kontrola dodržiavania termínov vyšetrení,
- komunikácia s externým aj interným prostredím / mailom, telefonicky,
- poskytovanie základných informácií o spoločnosti,
- administrácia platieb klientov za predaj produktov a služieb,
-pracuje sa krátky-dlhý týždeň.

- príjemné prostredie,
- mladý a zábavný kolektív,
- práca na krátky / dlhý týždeň,
- rýchla pomoc pri zraneniach,
- pravidelné teambuildingy.

Informácie o výberovom konaní

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.
Po starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Kandidátka by mala mať:
- príjemné a profesionálne vystupovanie,
- komunikatívnosť, spoľahlivosť,
- predajné zručnosti,
- odolnosť voči stresu výhoda,
- proklientský prístup,
- aktívna znalosť anglického jazyka.

FITCLINIC je špecializované zdravotné zariadenie zamerané na fyzioterapiu, rehabilitáciu, lekársku starostlivosť o pohybový aparát, liečbu postraumatických stavov, pooperačnú rehabilitáciu, liečbu chronických ťažkostí, či bolestí pohybového aparátu. Zároveň ponúka komplexnú starostlivosť o svojich klientov v rámci udržania či prinavrátenia celkového zdravia na úrovni fyzickej i psychickej. Fitclinic je zariadenie ktoré poskytuje komplexnú starostlivosť mnohým športovým klubom a reprezentáciam.
ID: 4517063  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac