Špecialista sociálnych sietí

G R A D A Slovakia s.r.o. - vydavateľstvo odbornej literatúry a beletrie

Miesto práce
Moskovská, Bratislava
Termín nástupu
Ihneď, podľa dohody.
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 400 EUR/mesiacmožné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

GRADA Slovakia s.r.o., vydavateľstvo odbornej literatúry, beletrie a detskej literatúry hľadá spolupracovníka na pozíciu: Špecialista sociálnych sietí
Do nášho tímu hľadáme schopného, samostatného spolupracovníka, ktorý má skúsenosti v správe a rozvoji sociálnych sietí, je kreatívny, má dobré nápady a komunikačné schopnosti.

Čo bude Vašou prácou:

  • Správa a rozvoj sociálnych sietí (Facebook, Instagram) vydavateľstva
  • Vstup na ďalšie sociálne siete (Tik Tok, Threads, Twitter, Linkedin)
  • Tvorba obsahu na sociálne siete – grafika, fotky, videá, copywriting
  • Práca v grafickom programe Canva
  • Komunikácia so zákazníkmi na sociálnych sieťach
  • Navrhovanie a plánovanie komunikačných kampaní
  • Koordinácia kampaní s kolegami z českého materského vydavateľstva
  • Monitorovanie a vyhodnocovanie úspešnosti marketingových kampaní a ich optimalizácia
  • Nastavovanie a spravovanie platených kampaní
  • Drobná správa webovej stránky (pridávanie titulov na web)
  • Tvorba firemného newslettru pre zákazníkov
  • Tvorba obsahu pre interný newsletter
  • Prebratie blogerskej databázy, kompletná koordinácia
  • Spolu organizácia knižných eventov a kongresov
  • Sledovanie nových trendov a príležitosti v platených kampaniach
  • Monitorovanie konkurencie

Čo od Vás očakávame:

  • Skúsenosti v online marketingu
  • Kreatívnu osobnosť
  • Kladný vzťah k literatúre a ku knižnému svetu
  • Precíznosť a dôslednosť, detailista
  • Schopnosť vyhodnocovať a určovať priority
  • Vysokú mieru samostatnosti
  • Komunikatívnosť

U nás získate:
• Zázemie stabilnej spoločnosti a dlhodobú perspektívu.

• Samostatnú a tvorivú prácu so skvelými a motivovanými ľuďmi v priateľskej atmosfére.

​• Motivujúce platové ohodnotenie

• Odborné zaškolenie na pozíciu skúseným kolegom

• Priestor pre uplatnenie Vašich schopnosti a nápadov.

• Priestor na Váš profesijný rozvoj a osobný rast.

Zaujímavé zamestnanecké benefity :

• finančný príspevok na stravné v hodnote 6€ za odpracovaný deň
• pravidelný mesačný príspevok od 22€ za mesiac na šport a kultúru formou UP benefit karty
• 3 dni - day off vzhľadom na dĺžku odpracovaných rokoch
• finančný príspevok pri pracovnom jubileu
• výrazné zľavy na ponúkaný sortiment
• firemné akcie v SR a v zahraničí
• zabezpečený pitný režim na pracovisku
• spoločné posedenia

Oslovila Vás naša ponuka? Potom nám neváhajte zaslať svoj aktuálny životopis s fotografiou a motivačný list. Tešíme sa na Vás.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, masmediálna komunikácia, žurnalistika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Canva - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Google Analytics - Mierne pokročilý
Google Ads - Mierne pokročilý
Instagram Business Manager - Mierne pokročilý
Facebook Business Manager - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Online marketing

Počet rokov praxe

2

GRADA Slovakia s.r.o. je slovenskou pobočkou najväčšieho vydavateľstva odbornej literatúry GRADA Publishing, a.s. pôsobiaceho od roku 1991 v Českej republike. Svojou knižnou ponukou pokrýva široké spektrum odbornej literatúry z najrôznejších oblastí ľudskej činnosti. V posledných rokoch svoju produkciu rozšírila o beletriu a detskú literatúru.

Kontakt

ID: 4824130  Dátum zverejnenia: 6.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac