Obchodný zástupca

Galleko SK s. r. o.

Miesto práce
zvoleny kraj + home office, Trenčiansky kraj
Termín nástupu
11.02.2018
základný plat 650 Eur + progresívna provizia z predaja 300 - 1.500 Eur / mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* získavanie nových zákazníkov
* predaj ekologických prípravkov Galleko do poľnohospodárskych plodín
* starostlivosť o stálych zákazníkov
* budovanie a udržiavanie vzťahov s odberateľmi
* odborné poradenstvo v teréne
* dokumentovanie a vyhodocovanie výsledkov aplikácií prípravkov
* práca s informáciami v modernom CRM systéme

* istota fixného platu + neobmedzená progresívna variabilná zložka (podiel z predaja)
* odmeňovanie podľa výkonu a výsledkov
* benefity za kvalitu práce (platené voľno nad rámec dovolenky, príspevok na dovolenku...)
* home office
* stravné lístky v hodnote 3,50 eur a preplácanie cestovných príkazov (4,5 eur nad 5 hod)
* služobné vozidlo, mobilný telefón, notebook, tlačiareň so skenerom
* odborná podpora a pomoc na začiatku i v priebehu práce u nás
* prepracovaný individuálny systém osobného rozvoja

Informácie o výberovom konaní

1. Těšíme se na Váš životopis.
2. Budeme Vás e-mailem (nejpozději do 31. ledna 2018) kontaktovat a sdělíme Vám, zda nám po prostudování Vašeho životopisu zapadáte / či nezapadáte do našeho týmu.
3. Telefonicky budeme kontaktovat všechny uchazeče, se kterými bychom rádi navázali spolupráci.
4. Po vzájemné dohodě Vás pozveme k osobnímu setkání, které se bude konat v Bratislavě v týdnu od 5. do 8. února 2018.

Těšíme sa na Vaše podklady a ešte viac na osobné stretnutie.

ing. Štěpánka Frýbová Uličná, Ph.D.
HR Business consultant
00420 775 137 779

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Poľnohospodárstvo / OBCHOD

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

* veríte, že existuje dobrý obchod, prospešný pre všetkých zúčastnených
* máte pozitívny vzťah k prírode a poľnohospodárstvu
* chceme osobnosti
* majte chuť a motiváciu pracovať
* buďte skúsenými vodičmi, budete veľa na cestách
* ľahko komunikujte s novými ľuďmi
* majte schopnosti budovať dlhodobé vzťahy s klientami
* majte logické uvažovanie
* buďte sami sebou
* majte zmysel pre humor

Galleko SK s. r. o. vyrába a predáva vlastnú exkluzívnu značku protistresového systému GALLEKO® do poľnohospodárskych plodín. Prípravky GALLEKO ® svojimi účinkami významným spôsobom pozitívne ovplyvňujú nielen veľkosť výnosu, ale aj kvalitatívne parametre produkcie. Zaoberáme sa vývojom, výrobou a distribúciou vlastnej značky Galleko a úspešne pôsobíme i v Českej republike.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3280232  Dátum zverejnenia: 8.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základný plat 650 Eur + progresívna provizia z predaja 300 - 1.500 Eur / mesačne