Pracovník prípravy zákaziek v SAP

Giesecke + Devrient Mobile Security Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Dolné Hony 11, okres Nitra
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Podporuje :
- oddelenie plánovania pri definovaní termínov na zákaznícke objednávky,

Zodpovedá :
- za kontrolu úplnosti podkladov a údajov v zákazníckej objednávke,
- za kontrolu údajov z objednávok podľa platnej výrobnej dokumentácie,
- za kontrolu údajov podľa VISA, Mastercard a zákazníckych špecifikácií
- za kontrolu dostupnosti všetkých nástrojov potrebných na výrobu zákazníckej objednávky,
- za definíciu výrobných krokov a materiálov pre jednotlivé produkty v elektronickom systéme,
- za vytváranie objednávok v elektronickom systéme na spracovanie dizajnu a výroby nátlačku pre schválenie zákazníkom,
- za spracovanie zákazníckej objednávky vo forme výrobnej zákazky,
- za vytváranie potrebných príloh k výrobným zákazkám,

Plní:
- príkazy svojho nadriadeného

- 13.plat
- prémie
- zabezpečené stravovanie
- aktívne vzdelávanie

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí zaslali životopis, ale budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

SAP - Základy

Počet rokov praxe

2

- schopnosť pracovať v time
- technické myslenie
- zodpovednosť
- samostatnosť
- predcíznosť

Firma G+D Mobile Security Slovakia sa zaoberá výrobou plastových kariet a technológií smart cards.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2134838  Dátum zverejnenia: 5.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou