CNC programátor

GIM - S s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
1 500 EUR/mesiacplat závisí od znalostí uchádzača, presná základ.mzda dohodnutá osobne na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Programátor CNC obrábacích centier DOOSAN, op.sys. FANUC:

----- vytvorenie 3D modelu dielca v programe SolidCAD,
----- výber vhodných nástrojov, voľba stratégie pre obrábanie,
----- tvorba tgl postupu, návrh upínania obrobku,
----- export hotových programov v programe SolidCAM,

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, CNC obrábanie, programátor, nastavovač strojov

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť GIM - S s.r.o. pôsobí na trhu od roku 2008. Spoločnosť sa v súčasnosti orientuje na malo až stredne-sériovú výrobu (opravu) častí a súčastí strojov, náhradných dielov z rôznych materiálov. Disponuje kvalitnou technológiou pre oblasti trieskového obrábania, zámočníckych a zváracích prác.

Viac info nájdete na: www.gims.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3541804  Dátum zverejnenia: 27.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac