Strojný údržbár

GOHR, s.r.o.

Miesto práce
Železničná 9, 082 21 Veľký Šariš
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
1 100 EUR/mesiacMzda je určená podľa profesijných a pracovných skúseností overených pri pracovnej skúške. Koncoročná prémia po odpracovaní minimálne 6 mesiacov, Viac v Zamestnaneckých výhodách a benefitoch,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Orientácia v technickej dokumentácii a normách, používanie tejto dokumentácie pri práci na strojných zariadeniach,
- Opravy a výmeny prístrojov, strojov a zariadení,
- Voľba postupu práce pri montáži, zapájaní a opravách strojov, prístrojov, spotrebičov a zariadení,
- Kontrola stavu a fungovania strojov a prístrojov,
- Diagnostikovanie porúch strojov a prístrojov,
- Zostavovanie, montáž, inštalácia, zapájanie a oživovanie prístrojov, spotrebičov a zariadení,

- Práca v stabilnej spoločnosti
- Zaujímavé finančné hodnotenie
- Zaujímavý príplatkový systém
- Nadštandardný príspevok na stravu
- Nadštandardný príspevok na DDS
- Zabezpečenie osobných ochranných prostriedkov a pracovného odevu nad rámec povinností
- Nadštandardná zdravotná starostlivosť

Spoločnosť je potrebné kontaktovať telefonicky. Na základe evidencie základných údajov bude pracovník prizvaný na pracovnú skúšku. Po jej úspešnom absolvovaní sa dohodnú nástupné platové podmienky a termín začiatku zamestnania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Strojársky

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

- Znalosť čítania technických podkladov,
- Znalosť zvárania Z – M1 (v prípade pokiaľ je zváračský preukaz neplatný spoločnosť zabezpečí jeho predĺženie),
- Znalosť drážkovania a rezania kyslíkom D – G2 (výhodou),
- Zváračský preukaz nie je podmienkou,

- výroba a montáž ťažkých oceľových konštrukcií,
- sprostredkovanie obchodu, služieb a výroby
- konštrukčná a poradenská činnosť v oblasti strojárstva,
- zámočnícka výroba a zváranie,
- trieskové obrábanie kovov,
- abrazívne čistenie a povrchová úprava kovov
- zakružovanie oceľových plechov a profilov,
- delenie materiálu,
- tvarové rezanie páliacim strojom,
- sprostredkovanie US, RTG skúšok
- výkon NDT skúšok UT, PT, MT, VT
- výchova a vzdelávanie v oblasti viazačov bremien a žeriavnikov
- výchova a vzdelávanie v oblasti duálneho vzdelávania

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3146596  Dátum zverejnenia: 9.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac