Operátor výroby v Prostějove ( ČR )

Miesto práce
Stropkov
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
3,95 EUR/hod.3.95 - 3.95 €/h (+ prípadné ďalšie odmeny)

Máš záujem o prácu v ČR?

Hľadáme nových kolegov do automotive závodu v Prostějove.
Tvojou náplňou práce bude:

- výroba komponentov pre automobilový priemysel (Audi, BMW,Porsche, Chrysler...)
- obsluha strojov a robotických zariadení na lisovanie a ohýbanie, zušlachťovanie kovov
- nastavovanie strojov
- kontrola parametrov jednotlivych dielov

Ide o prácu v 12 hod. zmenách ( krátky a dlhý týždeň ).

Požadujeme

- SŠ/SOU vzdelanie - výučný list
- prax z výrobnej spoločnosti - ideálne automotive
- proaktívny, zodpovedný a samostatný prístup
- manuálna zručnosť
- technická orientácia
- schopnosť a ochota učiť sa nové pracovné postupy
- ochota pracovať v nepretržitej prevádzke - krátky a dlhý týždeň ( denné a nočné zmeny )
- ochota vycestovať a relokovať sa do ČR (Prostějov)

Benefity

Ponúkame:

- kompletné zázemie po dobu relokácie do Českej Republiky (dôkladné zaškolenie, ubytovanie, strava, asistencia prideleného konzultanta …)
- adekvátne finančné ohodnotenie, priemerná mzda sa pohybuje na úrovni od 800 - 1100 eur/mesačne
- stabilné, dlhodobé zamestnanie
- zvýhodnené stravovanie
- a ďalšie benefity

Odporúčte nám vášho známeho/kamaráta!
Ak vami odporúčaný kandidát úspešne absolvuje u nás skúšobnú dobu, vyplatíme vám odmenu za odporúčanie zamestnanca.

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition
ID: 3983539  Dátum zverejnenia: 8.10.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 3,95 EUR/hod.