Špecialista automatického testovania s nemeckým jazykom

Grain Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatné vykonávanie automatických testov – zahŕňa vytváranie, spúšťanie a vyhodnocovanie testov pomocou interných nástrojov spoločnosti
- vytváranie skriptov (shell, windows script)
- vytváranie automatických testovacích prípadov v xml
- konfigurácia interných nástrojov na automatické testovanie
- integrácia automatického testovania do tzv. nightly build procesov
- komunikácia s ostatnými testermi a vývojármi z materskej spoločnosti v Nemecku, ako aj s tými slovenskými
- spolupodieľanie sa na ďalšom vývoji interných nástrojov na automatické testovanie
- aktívna participácia na zlepšovaní procesov a nástrojov automatického testovania v spoločnosti

- dlhodobé pracovné miesto v medzinárodnej spoločnosti
- nadštandardné finančné ohodnotenie
- práca v príjemnom a dynamickom kolektíve mladých ľudí
- pružný pracovný čas s pevnou časovou zložkou od 9:00 do 15:30
- atraktívny vernostný program pre dlhoročných pracovníkov
- kurzy nemeckého a anglického jazyka priamo na pracovisku
- široké možnosti ďalšieho vzdelávania a kariérneho rastu
- odmeňovací a prémiový systém (pravidelná výkonnostná prémia, mimoriadna osobná prémia, vianočná prémia)
- podľa počtu odpracovaných rokov dovolenku nad zákonný rámec
- každoročne deň plateného voľna 31.12.
- sickday
- stravné lístky Ticket Restaurant a príspevky na individuálne aktivity
- možnosť regenerácie síl po pracovnej dobe priamo v priestoroch spoločnosti (posilňovňa, stolný tenis)
- pravidelné masáže v priestoroch spoločnosti
- podpora zamestnancov pri dlhodobej práceneschopnosti
- firemné podujatia usporadúvané 2-krát do roka

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poisťovníctvo

Našim klientom je medzinárodná spoločnosť, ktorá je najvýznamnejším dodávateľom komplexných IT riešení v oblasti poisťovníctva, bankovníctva a dôchodkového zabezpečenia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, matematika

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SQL - Pokročilý
XML - Pokročilý

POŽADOVANÉ:
- Linux skriptovanie (shell) – pokročilý
- Windows skriptovanie – pokročilý
- nevyhnutná znalosť nemeckého jazyka (!!!), ovládanie anglického jazyka výhodou

Grain Slovakia je členom holdingu Anxo Group, ktorý zabezpečuje služby v oblasti systémovej integrácie a outsourcingu IT a HR riešení v regióne CEE a Middle East.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2404968  Dátum zverejnenia: 9.1.2018