Pracovník strážnej služby alebo informátor

GUARD, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
3,59 - 4 EUR/hod.od 3,59 €/hod do 4,00 €/hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovník strážnej služby: výkon fyzickej ochrany majetku
Informátor (ka): evidencia hostí a informovanie ich o ponúkaných službách

osobný príplatok, objektový príplatok, odmeny, príplatok za nadčas a sviatok, príplatok na noc, príplatok za sobotu a nedeľu
stravné lístky v hodnote 4,00 €/kus/pracovný deň

- na pozíciu pracovníka strážnej služby: preukaz odbornej spôsobilosti, odpis z registra trestov, bezúhonnosť a spoľahlivosť
- na pozíciu informátor (ka): znalosť cudzích jazykov vítaná, komunikatívnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- na pozícii pracovníka strážnej služby je potrebná
skúsenosť s touto prácou
- na pozícii informátora je potrebná skúsenosť práce s
peniazmi
na obidvoch pozíciách:
- práca s PC na úrovni pokročilý
- komunikatívnosť

Súkromná bezpečnostná služba, s licenciami pre strážnu a detektívnu služby, s pôsobnosťou na celom území SR.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 528686  Dátum zverejnenia: 8.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,59 - 4 EUR/hod.od 3,59 €/hod do 4,00 €/hod