Vodič mraziarenskej dodávky

H & T company s.r.o.

Miesto práce
Cabajská, Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
800 EUR/mesiacPrvé 3 mesiace dávame základnú mzdu a podľa výsledkov v práci zvyšujeme. Odmeny sú minimálne 2x do roka.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak si pracovitý, pozitívny a zodpovedný človek, hľadáme práve Teba.

Vodič: Stačí Ti vodičský preukaz typu B /iné sú vítané/. Ide o jazdy v rámci Slovenska a konkrétne o denné doručovanie tovaru do jednotlivých prevádzok. Jazdíme na mraziarenských dodávkach. Tvojou náplňou práce bude ranné naloženie tovaru podľa dokladov, ktoré Ti vydá skladník, následný rozvoz a po návrate starostlivosť o všetky zverené auto. Potrebujeme , aby si ovládal aspoň na používateľskej úrovni word, excell, internet, prácu s kasou a našim programom Ťa naučíme. Za túto prácu ponúkame mzdu 800 euro/netto. Bližšie informácie o odmeňovaní sú predmetom osobného/on-line rozhovoru.

Ponúkame Ti prácu v stálom a veselom tíme mladých ľudí, ktorí Ti budú vždy nápomocní. Venujeme sa rozvozu mrazeného a chladeného tovaru pre Street food prevádzky. Ochranné oblečenie a obuv dostaneš od nás. Ak si dynamický, chce sa Ti pracovať, učiť sa nové veci a hlavne tráviť deň v skvelom kolektíve, si vítaný.

Výhodou je flexibilná pracovná doba. Ak ukážeš, že si správny človek na správnom mieste, neminú Ťa príplatky a výhody.
Odmeny 2x ročne, teambuildingy, pracovné oblečenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod s potravinami

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

min. 1 rok

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovednosť, tímový hráč, predvídavosť, dochviľnosť, príjemné vystupovanie, serióznosť

Sme mladá spoločnosť, ktorá sa zaoberá distribúciou kvalitného hovädzieho mäsa z Írska na slovenský trh www.streetfoodservice.sk
Venujeme sa väčšinou prevádzkam, ktoré ponúkajú jedlá rýchleho občerstvenia, ale nielen tým. Kvalitou našich produktov oslovíme aj veľmi náročných. Okrem hovädzieho mäsa dokážeme prevádzkam ponúknuť kompletný sortiment doplnkových mäsových výrobkov, hranoliek, omáčok, dressingov a obalových materiálov na jedlá. V neposlednom rade riešime s klientmi ich jedálne lístky, receptúry na jedlá a dizajn ich prevádzky - jednoducho celý STREET FOOD KONCEPT.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3304980  Dátum zverejnenia: 19.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac