Inžinier zákazníckej kvality

Hanon Systems Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Ilava, okres Ilava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Pravidelná kontrola reklamácií (R/S1000, C/S1000, bežné reklamácie)
• Zber a analýza údajov
• Príprava pravidelných Denných / Týždenných / Mesačných správ kvality
• Riadenie procesu námietok podľa zákazníckych a interných procedúr
• Riadenie Dodávateľských záručných reklamácií
• Pravidelné preskúmanie výkonnosti kvality v zhode so stanovenými cieľmi kvality
• Rozbor reklamovaných komponentov, účasť na zlepšení a hodnotenie efektivity opatrení, (zákazník, servisná dielňa, laboratórium, atď)
• Vykonávať testy spoľahlivosti a merania
• Vykonávať činnosti neustáleho zlepšovania vedúce k spokojnosti zákazníka
• Dodržiavanie procesov kvality v súlade s IATF 16949.
• Riadenie dokumentov kvality a správa vstupov

• Práca v stabilnej a prosperujúcej medzinárodnej spoločnosti
• Kvartálne odmeny, 13. plat, preplácanie nadčasov,
• Príspevok na DDS
• Relokačný príspevok, príp. príspevok na cestovné pre kandidátov mimo regiónu, ktorí denne dochádzajú

Ak vás táto ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite vašu žiadosť spolu so štruktúrovaným životopisom v slovenskom a anglickom jazyku vrátane nižšie uvedeného súhlasu e-mailom, prípadne poštou na dole uvedené kontakty s označením "Inžinier zákazníckej kvality".
Ďakujeme všetkým záujemcom, kontaktovať budeme iba vybraných záujemcov s pozvaním na osobný pohovor.

„ Meno a priezvisko, týmto dávam súhlas spoločnosti Hanon Systems Slovakia s.r.o., L.Štúra 1033/78, 019 01 Ilava; na spracovanie, správu a archiváciu mojich osobných údajov uvedených v životopise, v zmysle Zákona 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov, pre účely evidencie uchádzačov a to až do jeho odvolania písomnou formou.“

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

kvalita, výroba, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

automobilový priemysel, event. absolvent VŠ v odbore kvalita

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• skúsenosti so zákazníckou kvalitou v automobilovom priemysle
• znalosť QMS štandardov (ISO, TS, VDA,)
• znalosť nástroj kvality (APQP, FMEA, SPC,)
• ochotu učiť sa
• interný auditor IATF 16949:2016
• znalosť čítania výkresovej dokumentácie
• odolnosť voči stresu, vysoká úroveň schopnosti argumentovať, plánovať a riadiť prácu
• pro-zákaznícka orientácia

Hanon Systems Slovakia s.r.o. Ilava je súčasťou globálnej spoločnosti, ktorá zamestnáva celosvetovo viac ako 21.000 zamestnancov. Korporácia je zameraná na vývoj a výrobu klimatizačných systémov pre automobilový priemysel v 51 prevádzkach v 18 krajinách sveta a s 3 technologickými centrami. V tomto segmente jej patrí 2. miesto na svete z hľadiska obratu.
Korporácia sa radí medzi troch najväčších výrobcov komponentov pre automobilový priemysel vo svete.
Hlavnými zákazníkmi závodu Hanon Systems Slovakia, s.r.o. v Ilave sú automobilky Kia, Hyundai, Ford, VW, BMW, McLaren, Porsche a ďalšie, pre ktoré vyrába klimatizačné jednotky a iné komponenty.
Závod v Ilave vznikol v roku 2007 a v súčasnosti zamestnáva viac ako 900 zamestnancov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2101826  Dátum zverejnenia: 20.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou