Řidič VZV

HAPI s.r.o.

Místo práce
Nepřevázka, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 Kč/měsícVýkonnostní prémie, příspěvky na stravu, ubytování ZDARMA.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jseš v kabině "ještěrky" jako doma? Hledáš práci v mladém kolektivu, jehož by si byl platným a důležitým členem? Umíš si máknout a nebojíš se i občasného vyššího tempa? Vysokozdvižný vozík řídíš i se zavřenýma očima?

Tak čti dál, protože tato nabídka je šitá jako pro Tebe.

Co Tě čeká?

Práce v crossdockovém skladu v TOP logistické firmě, třísměnný provoz, mladý a energický kolektiv, dobrovolné přesčasy.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co nabízíme my?

Práci na HPP s platem od 30 000 Kč/měsíc brutto.
Výkonnostní prémie.
Příspěvky na stravu.
Ubytování ZDARMA.
Zaškolení trenérem a dostatečně dlouhé adaptační období.
Zázemí firmy, jejíž logo na tričku se nebudeš stydět nosit.
Pomoc při řešení problémů v práci i mimo ni.

Informace o náboru

Pro zařazení do výběrového řízení nám, prosím, pošlete stručný a jednoduchý životopis s telefonním číslem. Kontaktovat budeme každého uchazeče telefonicky.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Největší světová logistická společnost na světě. Zaměstnává 380 tisíc lidí ve více než 220 zemích.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Vysokozdvižný vozík (VZV) - Pokročilý

Praxe na pozici/v oblasti

Řidič VZV

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co očekáváme my od Tebe?

VZV ovládáš levou zadní.
Máš zkušenosti s dlouhými lyžinami.
Víš, co je scanner.
Umíš pracovat pod tlakem.
Dokážeš při práci používat selský rozum.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Na trh agenturního zaměstnávání jsme vstoupili s nelehkým cílem, že změníme pohled na tohle odvětví. Zajímají nás potřeby zaměstnanců, zákazníků i dodavatelů. Trváme na tom, že všechny dohody, tzn. i ústní musí být naplněné do poslední čárky. Rychlé řešení situací je základem důvěry, spokojenosti a dlouhodobě budovaných vztahů. Přátelský přístup kolegů je naší hlavní konkurenční výhodou, na které stavíme budoucnost naší firmy.
ID: 3984316  Dátum zverejnenia: 9.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc