Logo Heneken, s.r.o.

Robotník skladového hospodárstva (obsluha VZV)

Heneken, s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná 12, Žiar nad Hronom
Termín nástupu
Dohodou
994 EUR/mesiacK základnej mzde prislúchajú prémie až do výšky 25% + príplatky nad rámec ZP. Priemerná mesačná mzda cca 1500 EUR.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca na vysokozdvižnom vozíku:
- vykladanie a nakladanie kamiónov
- príjem, vstupná kontrola, prebratie, identifikácia a uskladnenie došlých komodít
- výdaj materiálu a produktov zo skladu pre potreby výroby
- sledovanie stavu a limitov zásob na sklade
- udržiavanie poriadku a prehľadnosti v sklade

Požadujeme:
Preukaz obsluhy motorových vozíkov (preukaz na vysokozdvižný vozík) podľa zákona č. 124/2006 Z. z. o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 16 ods. 1)

Naše benefity Vás určite milo prekvapia. Prezentované budú na osobnom pracovnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

1

zodpovednosť

samostatnosť

manuálna zručnosť

vodičské oprávnenie na VZV

Sme dynamická obchodná spoločnosť založená na Slovensku s presahom do celého sveta. Rastieme vďaka partnerstvám na globálnom trhu, ktoré sú založené na obchode s kovmi, výrobe zliatin a nadzemných vodičov v troch výrobných fabrikách na Slovensku, jednej v Turecku, Kanade a Južnej Afrike.

Náš úspech stojí na:

- zabezpečení finálneho produktu s jedinečnými fyzickými a chemickými vlastnosťami,
- splnení legislatívnych požiadaviek v krajine pôsobenia nášho obchodného partnera,
- zaručení spoľahlivej distribúcie produktov a logistického reťazca
- a príprave najlepších finančných podmienok pre obchodných partnerov.

Za 17 rokov sme sa rozrástli na 13 dcérskych spoločností v 7-dmich krajinách s viac ako 600 zamestnancami, vďaka ktorým sme v roku 2022 presiahli tržby 500 mil. €.

Zapojením sa do nášho tímu získaš kolegov nielen zo Slovenska, ale aj z Talianska, Španielska, Srbska, Kanady, Veľkej Británie, Turecka či Indie, ale najmä možnosť podieľať sa na raste medzinárodnej spoločnosti, so slovenskými koreňmi a významným potenciálom na trhu.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

ID: 4638554  Dátum zverejnenia: 21.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 994 EUR/mesiac