Shippment Officer - Honeywell Partizánske

Honeywell Staffing Team

Miesto práce
Nitrianska, Partizánske
Termín nástupu
ihneď
od 992 Eur/mesiac (najnižšia mesačná garantovaná mzda na danej pozícii, vyššie platové ohodnotenie upresnené na osobnom pohovore)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prijímanie a spracovávanie priamych zákazníckych objednávok, nahrávanie do ERP
systému
- aktívna komunikácia s priamymi zákazníkmi, potvrdzovanie dodacích termínov
prijímanie informácií od zákazníka, následná analýza a navrhovanie riešení
- riešenie problémov so zákazníkmi, ktoré vznikli v priebehu výmenu tovaru medzi
spoločnosťou a jej zákazníkmi, vybavovanie zákazníckych reklamácií
-vytváranie picking listov
-vystavovanie faktúr a ostatných finančných dokladov k dodávke
- udržiavanie dát v informačnom systéme, vytváranie relevantných reportov

- pracovná zmluva priamo s Honeywell
- kariérny rast
- jazykové kurzy priamo v priestoroch spoločnosti AJ/FJ
- preplácanie 60% zo sumy cestovného
- príspevok DDS 3.pilier
-stravovanie vo vlastnej jedálni, 0,85 Eur/príspevok zamestnanca
-jóga/ping pong priamo v priestoroch spoločnosti/možnosť využitia po pracovnej dobe
-bezplatné asistenčné služby pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov (právna a
finančná poradňa)
- bohatý sociálny program spoločnosti (rôzne firmené akcie a výlety i s rodinnými
príslušníkmi napr.Mikuláš pre deti)
- masáže

Pozícia je vhodná aj pre absolventa VŠ s požadovanou úrovňou AJ.
Znalosť FJ a základov práce so SAP - om výhodou nie však podmienkou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Dynamická, odvážna a komunikatívna osobnosť preferujúca tímovú prácu, disponujúca organizačnými, obchodnými alebo projektovými znalosťami.

Spoločnosť Elster s.r.o. vyrába alebo dodáva:
• Membránové plynomery typu BK
• Rotačné piestové plynomery typ RABO, RVG-ST a IRM-3 DUO
• Kvantometer typ QA/e a Q
• Turbínové plynomery typu TRZ2, SM-RI
• Regulátory
• Ohrievače
• Testovacie zariadenia, výrobné linky
• Komponenty meracích zariadení, náhradné diely pre meracie zariadenia a regulátory
Plynomery vyrobené Elster s.r.o. potvrdzujú svoju dobrú kvalitu aj v ťažkých klimatických podmienkach.Boli napríklad použité austrálskou vedeckou expedíciou v Antarktíde.
Elster s.r.o. sa s vyše 600 zamestnancami zaraďuje medzi najväčších výrobcov plynomerov a regulátorov vstrednej a východnej Európe. Patrí k najväčším výrobcom membránových plynomerov typu BK G1,6-G6 adôležitým výrobcom rotačných piestových plynomerov.
Kvalitou a širokým rozsahom produktov si Elster s.r.o. udržiava dôveru a spokojnosť svojich zákazníkov.
ID: 3452983  Dátum zverejnenia: 19.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 992 Eur/mesiac (najnižšia mesačná garantovaná mzda na danej pozícii, vyššie platové ohodnotenie upresnené na osobnom pohovore)