Lekár/lekárka

HOREZZA, a.s.

Miesto práce
Teplická 81, Piešťany
Termín nástupu
01.07.2024
3 000 EUR/mesiacNástupná mzda: min. 3 000,00 EUR brutto / v závislosti od získaného vzdelania a odpracovaných rokov podľa príslušných zákonov. Mzda zamestnanca je dohodnutá v súlade s ustanoveniami zákona č. 578/2004 Z.z. o poskytovateľoch zdravotnej starostlivosti, zdravotníckych pracovníkoch, stavovských organizáciách v zdravotníctve a o zmene a doplnení niektorých zákonov (ďalej len „zákon č. 578/2004 Z.z“) o minimálnej výške základnej zložky mzdy niektorých zdravotníckych pracovníkov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Odborná špecializovaná a preventívno-liečebná práca vrátane konziliárnej činnosti vykonávaná lekárom.

Organizuje, usmerňuje a riadi prácu rehabilitácie a zdravotného úseku v Hoteli Granit Piešťany -kúpeľný ústav.

Prináša nové podnety pre zlepšenie poskytovaných zdravotníckych služieb.

Špecializovaná diagnostická a preventívno-liečebná starostlivosť s uplatňovaním fyzikálnych a balneologických prostriedkov a liečebno-rehabilitačných postupov vykonávaná lekárom na základe získanej špecializácie a certifikátu v príslušnom odbore alebo špecializácii v príslušnom odbore.

Samostatné ošetrovanie chorých na pridelenom úseku.

Samostatné prijímanie pacienta na kúpeľnú liečbu s indikovaním spektra vyšetrení a liečby v spolupráci s ďalším lekárom zariadenia.

Stravovanie zabezpečené zamestnávateľom za symbolickú úhradu.

Po odpracovaní skúšobnej doby nárok na benefity zo systému odmeňovania:

- nepravidelné odmeny,

- výmenné rekreácie,

- multisportkarta,

- príspevok zamestnávateľa na III.pilier DDS.

Výkon práce lekára na 7,5. hodinový denný pracovný čas, bez výkonu nočných služieb.

Hotel Granit Piešťany príjme od trvalého pracovného pomeru lekára/lekárku, najlepšie so získanou atestáciou v odbore FBLR. Indikačné zameranie prírodných liečebných kúpeľov: ústavná a ambulantná kúpeľná starostlivosť pre
o VI. Nervové choroby
o VII. Choroby pohybového ústrojenstva
o XII. Choroby z povolania.
Ponúkame dlhodobú spoluprácu v krásnom kúpeľnom meste.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Lekárska fakulta

Počet rokov praxe

5

Min. Vysokoškolské vzdelanie II.stupňa (Lekárska fakulta).

Atestácia I.stupňa (FBLR, všeobecné/interné lekárstvo, ortopédia) pre samostatný výkon práce.

Výhodou je špecializácia v odbore FBLR a získané certifikáty na prácu s laserom/osvedčenie o laseroterapii.

Registrácia v komore lekárov.

Spoločnosť HOREZZA, a.s. poskytuje pre svojich klientov rodinné rekreácie, kúpeľnú a zdravotnú starostlivosť, hotelové služby v oblasti cestovného ruchu. Naším cieľom je vytvoriť kvalitnú hotelovú sieť so zaujímavými službami a príjemným prostredím, kde sa naši hostia budú cítiť ako doma. Chceme to dosiahnuť tým, že neustále inovujeme a vytvárame zaujímave príbehy na našich zariadeniach.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4800505  Dátum zverejnenia: 5.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac