Šéfkuchár

TEHELNÉ POLE, a.s.

Miesto práce
Trnavská cesta 27/A, Bratislava
Termín nástupu
01.07.2018
základná mzda od 2000 brutto v závislosti od skúseností môže byť mzda vyššia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kreatívneho šéfkuchára so zmyslom pre detail a schopnosťou riadiť a motivovať svoj tím do novootvorenej prevádzky v hoteli.

- Perspektívne zamestnanie
- Kvalitné podmienky pre výkon práce
- Mladý kolektív
- Zázemie v stabilnej spoločnosti medzinárodnej hotelovej siete Hilton Worldwide
- Cestovanie v rámci hotelovej siete Hilton
- Nadštandardné platové podmienky
- 13. plat

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila a spĺňate všetky uvedené požiadavky, pošlite svoj štruktúrovaný životopis na doleuvedený kontakt.
Na pohovor budú prizvaní iba vybraní uchádzači, spĺňajúci požadované kritériá. Ďakujeme vopred za rešpektovanie tejto skutočnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

gastronómia

- Vyučený v odbore s min. praxou 5 rokov
- Min. 3 roky vo funkcii šéfkuchár
- Odbornosť, zodpovednosť, flexibilita
- Samostatnosť, kreativita, komunikatívnosť
- Vášeň pre varenie a gastronómiu
- Prax s vedením tímu
- Pozitívny prístup k práci
- Vysoké pracovné nasadenie
- Zvládanie stresových situácií a práce pod tlakom
- Príjemný vzhľad a vystupovanie
- Prezentačné schopnosti
- Zdravotná spôsobilosť

TEHELNÉ POLE, a.s. prevádzka Hotel DOUBLETREE BY HILTON je 4* moderný hotel, ktorý sa nachádza pri Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2199516  Dátum zverejnenia: 18.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základná mzda od 2000 brutto v závislosti od skúseností môže byť mzda vyššia