Montážny pracovník

HT-design Central Europe, s.r.o.

Miesto práce
Krásno nad Kysucou
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.05.2018
Rozpätie 650 - 850 eur (brutto) + pohyblivá odmena podľa výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž vykurovacích telies v rámci podskupín, skupín a celkov, ich dielov, prípadne náhradných dielov podľa typovej rady. Pracovná doba : na smeny ranná od 06.00 - 14.00, poobedná od 14.00 - 22.00
Nástup možný ihneď!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

-manuálna zručnosť
-zodpovednosť
-zmysel pre detail
-chuť pracovať

Spoločnosť HT- design, s. r. o., z Krásna nad Kysucou už trinásť rokov vyrába exkluzívne krbové vložky a krbové pece, ktoré nachádzajú uplatnenie v interiéroch domov, v hoteloch či reprezentačných priestoroch firiem a inštitúcií po celej Európe.
ID: 3376922  Dátum zverejnenia: 30.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Rozpätie 650 - 850 eur (brutto) + pohyblivá odmena podľa výkonu