Konzultant/analytik ERP aplikácie eso/es

HT Solution s.r.o.

Miesto práce
Einsteinova 25, Bratislava, Bratislavský kraj
Termín nástupu
Je možný aj ihneď.
Mzdové podmienky (brutto)
Plat bude stanovený dohodou podľa schopností a praxe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Analytik/konzultant vlastnej ERP aplikácie eso/es pre oblasť logistiky (nákup, sklady, predaj, expedícia). Implementácia systému (analýza podnikových procesov, konzultácie a školenia pre zákazníkov)a jeho podpora. Vývoj a zlepšovanie aplikácie, zadávanie úloh programátorom.

Možnosť pracovať pri vývoji vlastnej a úspešnej ERP aplikácie. Získavanie skúseností od kolegov. Projekty na Slovensku aj v zahraničí. Možnosť spoznania špecifík v rôznych podnikoch a aj v iných štátoch. Výborný a kooperujúci tím. Vzdelávanie a profesionálny rast. Pracovisko v moderných priestoroch. Ďalšie zamestnanecké benefity ako kvalitné kurzy angličtiny, pohyblivý pracovný čas, rôzne firemné eventy.

Hľadáme IT konzultanta/analytika pre oblasť financií so znalosťami problematiky v danej oblasti. Výhodou je prax pri nasadzovaní podnikových informačných systémov. Požadujeme analytické myslenie, komunikatívnosť a schopnosť na sebe pracovať.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Základy
Fakturácia - Pokročilý
SQL - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Schopnosť rozvíjať svoje profesionálne vedomosti, tvorivosť, pracovitosť, komunikatívnosť. Možnosť cestovania.

HT Solution je slovenská softvérová IT spoločnosť zaoberajúca sa vývojom a implementáciou vlastného produktu - podnikového informačného systému eso/es.

Spoločnosť vznikla v roku 2006. S projektom eso/es sú spojené dlhoročné skúsenosti jeho vývoja a implementácie v priemysle.

Sídlo firmy je v Bratislave v Digital parku. Ďalšie vývojové pracovisko sa nachádza v Dolnom Kubíne.

HT Solution disponuje špičkovými vývojármi a konzultantmi. Stabilný tím ľudí využíva svoje skúsenosti z množstva doteraz absolvovaných projektov. Spoločnosť naďalej dbá o zvyšovanie odbornosti a know-how svojich zamestnancov.

Medzi našich dlhoročných klientov patria spoločnosti ako Mecom, Tauris, Harmanecké papierne, Charvát, HOSSA Family, Pierre Baguette a mnohé ďalšie.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3234930  Dátum zverejnenia: 6.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Plat bude stanovený dohodou podľa schopností a praxe.