HR manažér

I.K. Hofmann s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 2 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame Vám vynikajúcu možnosť stať sa členom úspešnej a stále rastúcej výrobne spoločnosti. Na novovytvorenú pozíciu HR managera hľadáme pravú ruku generálneho riaditeľa so skúsenosťami v danej oblasti. Vy budete ten alebo tá, kto bude pracovať na tom, aby mala spoločnosť produktívne pracovisko, kde sa každý bude aktívne podieľať na realizácii spoločných cieľov. Propagácia firemných hodnôt a formovanie pozitívnej kultúry je ďalšou dôležitou súčasťou pracovnej náplne HR manažéra.

Prácu pod vedením motivovaného riaditeľa, ktorý sa naozaj zaujíma o svojich zamestnancov.
Zázemie stabilnej spoločnosti, ktorá neustále rozširuje svoju výrobu.
Vysoké finančné ohodnotenie zodpovedajúce skúsenostiam a nasadeniu.
Vzdelávanie v zahraničí a ďalšia podpora osobného rozvoja.
Jazykové kurzy.
Bonusy za odpracované roky.
Zaujímavý sociálny program.
Skvelý tím špecialistov na všetkých oddeleniach, ktorí tvoria výbornú atmosféru.
Participácia na dôležitých stretnutiach s vedením.
Moderné pracovisko.
Ďalšie benefity budete postupne kreovať Vy sami.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii HR manažéra alebo asistenta výkonného riaditeľa.
Silné komunikačné schopnosti, so schopnosťou pracovať pod stresom s vysokým motivačným faktorom od nástupu.
Skúsenosti s participáciou na audite pre výrobné spoločnosti (IATF, VDA,...)
Aktívny poslucháč, ktorý dokáže porozumieť aj tomu, čo nebolo povedané slovami.
Skúsenosti v oblasti implementácie zmien a nastavovania procesov od ich základu.
Zameranie na dlhodobé ciele a snaha neustále sa zlepšovať (skúsenosti s lean manažmentom sú výhodou).
Lojálny a dôveryhodný charakter „walks the talk“.
Preferujeme skúsenosti s prácou v automobilovom priemysle, alebo v inom priemyselnom odvetví.
Vysoká empatia, schopnosť pracovať ako mediátor medzi rôznymi pozíciami.
Aktívna znalosť anglického jazyka slovom aj písmom je nevyhnutnou podmienkou.
Výhodou na pozícii je skúsenosť so mzdovou personalistikou alebo prípravou podkladov pre mzdy.

Sme medzinárodná personálna spoločnosť pôsobiaca okrem Slovenskej republiky v USA, Nemecku, Maďarsku, Taliansku v Rakúsku, Českej republike a Španielsku. Patríme k firemnej skupine I.K. Hofmann Group, GmbH so sídlom v Nemecku, založenej v roku 1985 so skúsenosťami v oblasti sprostredkovania práce a agentúrneho zamestnávania. Naši klienti majú kľúčové postavenie v oblasti automotive, logistiky a ostatnej priemyselnej výrobe.
ID: 3674462  Dátum zverejnenia: 21.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 - 2 600 EUR/mesiac