Nákupca a sklad

IMAGEWELL, s.r.o.

Miesto práce
Betliarska, Petržalka
Termín nástupu
01.02.2019

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej tlačiarne hľadáme komunikatívneho nového kolegu na pozíciu nákupca a správca materiálových zásob, ktorý bude svojim prístupom SPOĽAHLIVOU súčasťou nášho tímu. My sa za to odvďačíme skvelým prístupom, dôverou a férovým ohodnotením.

Ak máte v ideálnom prípade aj skúsenosti s digitálnou tlačou alebo veľkoformátovými digitálnymi tlačiarenskými technológiami, vyznáte sa v materiáloch pre digitálnu tlač, ste "náš človek" :-).

Náplň práce:
Sledovanie stavu zásob, plánované a operatívne doplňovanie skladových zásob.
Organizácia, evidencia a kontrola skladu.
Sledovanie vývoja nákupných cien a ich optimalizácia.
Spolupráca s dodávateľmi (doma aj v zahraničí).
Testovanie nových materiálov na interných výrobných technológiách.

Ako sú u nás vyriešené financie?
Máme názor, že každá pomoc ma svoju hodnotu a cenu. Samozrejme, že hľadáme pomoc aj s každodennou prácou materiálového zabezpečenia výroby, avšak... čím viac zodpovednosti ste ochotný prebrať a čím viac vašich schopnosti priniesť do tímu, tým viac sa Vám finančne revanšujeme.
- ponúkame naviac za odborné know-how a skúsenosti v našom obore polygrafie
- ponúkame naviac za schopnosť budovania vzťahov s dodávateľmi
- ponúkame naviac za za jazykové schopnosti robiť aj so zahraničným dodávateľmi
- ponúkame naviac za spoľahlivosť
- ponúkame naviac za výsledky práce

V prípade ak Vás táto pozícia zaujala a spĺňate kvalifikačné predpoklady, zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku s Vašimi referenciami prostredníctvom webovej stránky profesia.sk

V prípade záujmu prikladajte svoje profesné životopisy aj so skúsenostiam a referenciami práce z ktorejkoľvek oblasti polygrafie.

Prosíme zároveň, aby ste v zaslanom životopise alebo v žiadosti uvádzali nasledujúci odsek vyjadrujúci súhlas so spracovaním osobných údajov. Bez tohto súhlasu nebude je možné žiadosť o zamestnanie ďalej spracovať.

„Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dáva tým spoločnosti Imagewell spol. s r.o. súhlas so spracovaním jeho osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu neurčitú (t.j. do písomného odvolania) v zmysle zákona č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov.“

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Imagewell je na trhu od roku 2000 a je dobre zabehnutou značkou s takmer 40 spolupracovníkmi a s množstvom pracovných príležitostí. Hlavnú časť našej činnosti tvorí veľkoplošná tlač a vonkajšia reklama, kde máme vlastnú výrobu a taktiež celoslovenskú sieť reklamných plôch. Prevádzkujeme a rozbiehame viacero online projektov a online značiek doma a v zahraničí. Reálne výsledky práce nášho tímu je možné vidieť takmer všade po Slovensku, napríklad v podobe realizovaných reklamných kampaní.

Čo ponúkame naviac je moderný spôsob spolupráce. Spolupracujeme moderne, bez hierarchií a tímovo.

Ako zamestnávateľ ponúkame stabilitu pre našich spolupracovníkov a možnosti inšpirovať sa novými postupmi alebo technológiami. Naše aktivity neustále rozvíjame aj do iných segmentov trhu, čo nám umožňuje ponúknuť stále nové pracovné príležitostí a možnosti uplatnenia. Za kľúčové pri spolupráci považujeme obojstranne aktívny prístup, ktorý nám pomáha byť medzi najlepšími.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3548212  Dátum zverejnenia: 12.12.2018