Vodič MKD

IMI SPED, spol. s r.o.

Miesto práce
Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Ihneď
624 - 2 400 EUR/mesiacPríplatok ku dennej sadzbe za každý odpracovaný rok.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v EÚ turnusy (ES,DE,IT,FR,DK,SE - podľa dohody)
Práca SK-CH točky

Nový vozový park EURO6, navigácia v každom aute, telefón, bonusy, vlastný servis aj zazmluvnená sieť po celej EU, stabilná robota.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

1

KKV, digitálna karta do tachografu, psychologické a lekárske potvrdenia, výpis z registra trestov.

Naša spoločnosť IMI SPED spol. s r.o. bola založená v roku 1993 slovenskými spoločníkmi, doteraz sme výhradne slovenskou rodinnou spoločnosťou a sme členom skupiny IMI. Od svojho vzniku je našim hlavným predmetom činnosti vykonávanie medzinárodnej a vnútroštátnej dopravy vlastným vozovým parkom a počtom vozidiel sa radíme do TOP 10 na Slovensku. Moderný vozový park je vybavený satelitným systémom, ktorý umožňuje online sledovanie polohy vozidiel, zásobu pohonných hmôt a mnoho ďalších funkcií, čo umožňuje reálne riadenie vozidiel v čase, čím dosahujeme vysokú efektívnosť a hospodárnosť využitia vozidiel. Každé vozidlo je vybavené navigačným systémom GPS, senzormi a mobilným telefónom.
Firma vlastní certifikát kvality ISO 9001:2001.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3992651  Dátum zverejnenia: 28.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 624 EUR/mesiac