Fajn práca vo výrobe/sklade, zaujímavé výhody

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Nováky
Mzdové podmienky (brutto)
771 - 1 405 EUR/mesiac

Popis práce

Hľadáme šikovných kolegov, ktorí s nami budú pracovať v zaujímavej a rôznorodej výrobe. Ak ste manuálne a technicky zručný, pošlite nám svoj životopis. Na výber máme rôzne pozície vo výrobe a v sklade. Pozície sú svojou povahou vhodnejšie skôr pre mužov. Nástup je možný priamo do kmeňového stavu spoločnosti.

Náplň práce (v závislosti od pozície):
- Obsluha a kontrola výrobných a technických zariadení.
- Odber vzoriek na vstupnú a výstupnú kontrolu.
- Zabezpečovanie plnenia výrobných plánov a pravidelnej údržby strojov.
- Obsluha VZV
- Skladovanie a manipulácia s tovarom a jeho expedícia

Ponúkame

- Príspevok na dôchodkové/životné poistenie
- Príspevok na šport/kultúru/voľný čas
- Príspevok na zubára
- Voľné vstupy do bazéna
- Odmeny za darovanie krvi
- Závodné stravovanie
- Stravné poukážky/ alebo príspevok na stravu
- Vzdelávacie kurzy, školenia
- Firemné rekreačné zariadenia
- Občerstvenie na pracovisku
- Pracovné oblečenie
- Firemné akcie

Požadujeme

- Technická a fyzická zdatnosť
- Ochota pracovať na zmeny (8 alebo 12 hodín), v prípade pozície v sklade len ranná zmena - 8 hod.
- Schopnosť pracovať na PC

Kontakt

Kontaktná osoba: Alena Marjenková
Tel.: +420731682280
E-mail: poslať životopis