Smenový kuchár/ka v hoteli PANORAMA **** Štrbské Pleso

INVEST-TATRA s.r.o. - Hotel Panorama ****, Štrbské Pleso

Hotel Panorama Resort ****, Štrbské Pleso, Vysoké Tatry-Štrbské Pleso
Termín nástupu
01.06.2024
1 700 - 2 000 EUR/mesiacPlatové podmienky: 1700 – 2000 EUR brutto / mesiac cca 170 hodín + príplatky podľa zákonníka práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Smenový kuchár - Buďte tvorcom kulinárskych zážitkov v Hoteli PANORAMA **** Štrbské Pleso!

Hotelová reštaurácia "PANORAMA" zaradená do kulinárskeho bedekra GURMAN na rok 2024.

Lokalita: Štrbské Pleso, Vysoké Tatry, Slovensko

️ O pozícii:

Ako smenový kuchár v našom hoteli budete súčasťou kreatívneho a dynamického tímu, ktorý má za cieľ každodenne potešiť našich hostí zážitkovou gastronómiou podľa sezónnosti.

Vaše úlohy a zodpovednosti:

Príprava jedál z a la Carte a príprava jedál z večerného 4-chodového menu
Udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku
Spolupráca s celým kuchárskym a servisným tímom pri príprave a podávaní jedál
Aktívna účasť na vytváraní nových a inovatívnych pokrmov

Čo od vás očakávame:

Skúsenosti na pozícii kuchár – vášeň pre gastronómiu je kľúčová!
Tvorivý prístup k vareniu, záujem o najnovšie kulinárske trendy
Tímovosť, flexibilita a proklientský prístup
Chuť učiť sa a neustále sa zlepšovať

Čo ponúkame:

Prácu v prestížnom 4-hviezdičkovom hoteli v srdci Vysokých Tatier
Konkurencieschopné platové ohodnotenie a zamestnanecké benefity
Možnosť osobného a profesionálneho rastu a rozvoja
Pracovný pomer na dobu neurčitú s možnosťou ubytovania
Dynamický a priateľský kolektív

Pracovný čas: 09:00 - 21:30

Zmeny: krátky/dlhý týždeň

Zaujali sme vás? Ak máte chuť stať sa kulinárskou tvárou nášho hotela a prispieť k nezabudnuteľným gastronomickým zážitkom našich hostí, neváhajte a pošlite svoj životopis spolu s motivačným listom. Tešíme sa na Vás!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

kuchár

Počet rokov praxe

2

- Zodpovedný a pozitívny prístup

- Ochota pracovať v tíme

- Kreativita pri tvorbe jedál

- Zmysel pre detail

- Profesionál v gastronómii

- Vzdelanie v oblasti gastronómie

- Zručnosť a rýchlosť

- Dobré organizačné schopnosti

- Soft skills: komunikácia, adaptabilita, tímová spolupráca

Hotel PANORAMA **** Štrbské Pleso kombinuje luxusné ubytovanie s panoramatickými výhľadmi na Vysoké Tatry, čím ponúka nezabudnuteľný zážitok spojenia prírody a pohodlia.
Špičkový 4-hviezdičkový hotel nachádzajúci sa v srdci Vysokých Tatier. Pýšime sa vysokým štandardom služieb, jedinečným prostredím a profesionálnym prístupom k našim hosťom. Reštaurácia bola zaradená do kulinárskeho bedekra GURMÁN na rok 2024.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Miroslav Sczyrzicki
E-mail: poslať životopis