Príležitosť pre stavebného pracovníka v stabilnej stavebnej spoločnosti

IPM s.r.o.

Miesto práce
Holandsko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
20 - 25 EUR/hod.Výška hodinovej sadzby je podlá kvalifikácie, skúsenosti a bude vopred dohodnutá.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aplikácia a úprava interiérovej strojovej omietky. Aplikácia a úprava vonkajšej omietky. Suchá výstavba. Rekonštrukčné interiérové práce rôzneho rozsahu. Maľovať, vypravovať omietky rôznych druhov.  Strojné, ale aj ručné nanášanie na tehlové murivo, pórobetón, betón, vyzreté vápenno-cementové, cementové a sadrové omietky, sadrokartónové dosky a hrubé omietkové podklady.

Hľadáme celé partie alebo jednotlivcov. Spolu máme voľných 8 pracovných miest. Práca v stabilnom malom kolektíve, na menších projektoch. Preplatenie prípadných nadčasov a víkendov je samozrejmosťou, korektné pracovné vzťahy je naším, pilierom na dobrú a dlhodobú spoluprácu. Ubytovanie zabezpečujeme na úrovni. Zaškolenie do práce so strojovou omietkovnou.

Preferujeme životopis miesto telefonovania. Stačí aj krátky, ručne písaný životopis s obsahom Vašich kontaktných údajov, posledných pracovných pozícii a náplne prace.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Ochota učiť sa nove veci, slušné vystupovanie, samostatnosť, spoľahlivosť, ochota vycestovať za pracou.

Pri elektroinštaláciách na priemyselných budovách sa môžeme odvolať na dlhoročné bohaté skúsenosti s výbornými referenciami. Odbornosť, skúsenosti, zmysel pre detail a flexibilitu pri realizácii projektu sú pre nás samozrejmosťou.

Či už ide o novostavbu, rozšírenie nehnuteľnosti alebo renováciu existujúcich zariadení - inštalujeme profesionálne podľa najnovších priemyselných noriem a odovzdávame včas v overenej kvalite. Okrem elektroinštalácie sa zaoberám aj s inými prácami v rámci stavebníctva.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Marián Šúchal
Tel.: +421902900115
E-mail: poslať životopis
ID: 4821895  Dátum zverejnenia: 3.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 20 EUR/hod.