Logo JUT–EL s.r.o.

Elektrikár / Elektromechanik / Elektromontér

JUT–EL s.r.o.

Nemecko, Veľká Británia, Francúzsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
6/2024
Od 2 450 EUR/mesiacOhodnotenie je závislé od odbornosti / kvalifikácie, vzdelania a prístupu k práci

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• komplexné elektromontážne práce (montáže trás & žľabov na el. káble, pokladanie el. káblov, zapájanie el. zariadení, ovládacích panelov a rozvodových skríň podľa technickej dokumentácie)
• identifikácia jednoduchých porúch a ich následné odstraňovanie
• modifikácie výrobných liniek podľa špeciálnych požiadaviek zákazníka
• drobné administratívne úkony spojené s výkonom činnosti

​• Firma platí ubytovanie, náklady na prepravu, jazdí sa na firemných autách.
​• Možnosť pracovať nadčasy, dlhšie turnusy sú vecou dohody.
​• Stabilná a dlhodobá práca v tíme.
​• 3 - 4 týždne v práci 1 týždeň doma.
​• Korektné jednanie.
​• Pravidelné uhrádzanie faktúr je u nás samozrejmosť. Firma garantuje peniaze
​včas​

Ak Vás zaujala ponuka pracovať v našej firme a spĺňate uvedené požiadavky, svoju žiadosť spolu so životopisom zašlite na uvedenú mailovú adresu alebo poštou. V žiadosti prosím uveďte Váš súhlas so spracovaním osobných údajov pre firemné účely.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

je vítaná, nie je podmienkou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• manuálna zručnosť a technické myslenie
• samostatnosť a spoľahlivosť
• zodpovedný prístup ku práci
• nadšenie pre prácu s novými modernými technológiami a implementácia progresívnych pro-pracovných prístupov
• ochota cestovať a získavať skúsenosti zo zahraničia
• znalosť nemeckého/anglického jazyka je výhodou
• čítanie výkresovej a projektovej dokumentácie je výhodou
• potrebné elektrikárske osvedčenie v zmysle vyhlášky MPSVR 508/2009 Z.z. (§21 - §24)
• zdravotná spôsobilosť

Prečo práve my?
​• našou prioritou je vytvorenie pre Vás zázemie, kde sa budete venovať len svojej práci, pričom ​o ostatné sa postaráme my.
​• hodnoty, na ktorých si zakladáme sú FÉROVOSŤ, PROFESIONALITA, STABILITA
​• u nás nájdete vždy ochotu pomôcť a budete sa mať možnosť vždy na koho obrátiť
​• buďte aj Vy súčasťou firiem, ktorých projekty boli a sú realizované naprieč 4 kontinentami vo ​viac ako 40 krajinách sveta

Spoločnosti JUT–EL s.r.o. & JUT–AEL s.r.o. sú dlhoročne stabilnými firmami na trhu. Obe spoločnosti vzájomne kooperujú a sú schopné plánovať, riadiť a úspešne ukončiť projekty na domácom, európskom, ale i svetovom trhu v oblasti elektromontáží a elektroinštalácií. Vieme veľmi rýchlo a pružne zareagovať aj na tie najnáročnejšie požiadavky zákazníka čo vedie ku spokojnosti nášho klienta. Naše tími pracovníkov a ich bohaté skúsenosti v oblasti elektromontáži sú zárukou kvality a spokojnosti zákazníka.

Kontakt

ID: 4812323  Dátum zverejnenia: 5.6.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 450 EUR/mesiac