Analytik provízií a manažér affiliate vzťahov pre medzinárodný porovnávací web

K.B. Systems s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
1200€ - 2000€ (podľa schopností) + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kľúčového človeka do veľmi rýchlo rastúceho projektu s potenciálom dotiahnuť to do svetovej TOP 10 vo svojej kategórii. Onsite pozícia v Bratislave.

Naším projektom je medzinárodný porovnávací web lokalizovaný momentálne do 10 jazykov. Biznis nám utešene rastie a s ním aj množstvo práce. Preto hľadáme nového kolegu ktorý by zastrešil oblasť reportingu, sledovania provízií a oblasť kontraktov s partnerskými spoločnosťami.

Porovnávacie weby ako náš získavajú peniaze od partnerských spoločností vo forme provízií zo zisku. Takýto provízny systém má takmer každá zo spoločností na našom webe, a tak je možné získavať provízie, a zároveň odporúčať tie spoločnosti, ktoré považujeme za najlepšie. Sledovanie provízií je napriek tomu veľmi dôležité, lebo:
1. Podáva spätnú väzbu či funguje všetko tak ako by malo.
2. Drobnými zmenami poradia je možné výrazne ovplyvniť nielen výšku provízií ale aj výsledný dojem z nášho webu.
3. Poskytuje nám dáta a predikcie dôležité pre biznis rozhodnutia a plánovanie ďalšieho rastu.
Inou dôležitou súvisiacou náplňou práce je udržiavanie kontaktu a dohadovanie provízií s partnerskými firmami. Táto časť je ale pomerne ľahká, lebo partneri majú tiež vyčlenených ľudí, ktorých hlavnou úlohou je s nami komunikovať. Teda žiadny cold sales.

Úspešného uchádzača teda čaká nasledovná pracovná náplň:
- komunikácia s partnerskými spoločnosťami a dohadovanie lepších províznych podmienok
- extrakcia dát z partnerských informačných systémov
- analýza týchto dát, ich vyhodnocovanie a reporting
- kontrola a porovnávanie výkonnosti
- rozhodovanie o drobných úpravách pozícii na našom webe

Vyznať sa vo všetkých tých číslach a vzorcoch nie je vôbec jednoduché, a preto hľadáme niekoho s dobrým matematickým a logickým myslením, niekoho, komu to jednoducho páli. Technické, finančné, ekonomické, alebo manažérske vzdelanie je preto výhodou. Celý náš projekt sa odohráva v online prostredí, takže pokročilá práca s PC a internetom je nevyhnutnosťou a obratnosť v narábaní s Excelom príde určite vhod. Tiež ide o komunikáciu s ľuďmi z celého sveta, čiže bez dobrej angličtiny sa človek nezaobíde.

Hľadáme človeka pracovitého, dôsledného, cieľavedomého, ambiciózneho a schopného rýchlo sa učiť.

Naopak nevyžadujeme absolútne žiadne skúsenosti v oblasti affiliate marketingu. Vybraného uchádzača do všetkého poctivo osobne zaučíme.

Ide o veľmi špecifickú pozíciu pre talentovaného človeka, ktorý je ochotný zamakať a chce rýchlo vyrásť v dynamicky sa rozvíjajúcej oblasti online affiliate marketingu.

- rýchly kariérny a profesijný rast
- pravidelná účasť na výstavách a konferenciách
- nadštandardné základné platové ohodnotenie + zaujímavé odmeny (pokiaľ sa projektu bude dariť)

Ide o zriedkavú a špecifickú pozíciu, takže pokiaľ ste pred tým nerobili niečo veľmi podobné, bolo by vhodné poslať aj motivačný list.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Naša spoločnosť prevádzkuje portál, ktorý sa v priebehu 7 rokov stal najuznávanejšou svetovou autoritou v oblasti presadzovania zodpovedného hrania a ochrany hráčov pred závislosťou na hazardných hrách.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3311098  Dátum zverejnenia: 15.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200€ - 2000€ (podľa schopností) + odmeny