Reagujte bez životopisu

Poradca v oblasti zdravia

K&L Healthy club - Jakub Chalupka

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
850 EUR/mesiacpodľa výkonu - odmeny , darčeky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozširujeme náš pracovný tím, hľadáme ambicióznych ľudí na pozíciu:

Wellness poradca - poradca zdravého životného štýlu
Influencer - zdravý životný štýl

- poradenstvo, konzultácie a služby poskytované klientom v oblasti vnútornej výživy
- detoxikácia, výživa a regenerácia organizmu, zlepšovanie životného štýlu a zdravia, zdravé chudnutie, športová výživa a pohybové aktivity.
- poradenstvo v oblasti vonkajšej výživy - profesionálna starostlivost o pleť .
- zostavenie výživových programov a úprava stravy klientom.
- práca cez sociálne siete - facebook , instagram

Podmienkou je vek min. 18 rokov, vzťah aspoň k jednej z oblastí v ktorých pôsobíme, príjemné vystupovanie.
Otvorenie, alebo vlastnenie Živnostenského listu NIE je podmienkou k podpisu zmluvy a začiatku spolupráce.

Kompletné zaškolenie - rekvalifikácia na danú pozíciu a následne získanie certifikátu .Možnosť priebežného získavania certifikátov od medzinárodne uznávaných lekárov v oblasti zdravia a výživy.

Svoj životopis zašlite na mail - [email protected], následne budete kontaktovaný mailom, alebo telefonicky . Uveďte aj telefónne číslo a e-mail !
Po vybraní uchádzača je nutné aby absolvoval :
Rekvalifikačný kurz na danú pozíciu ( poradca zdravého životného štýlu - wellness coach - influencer certifikát+licencia.) v hodnote 200 € (uchádzač hradí iba administratívny poplatok 52 eur / jednorázovo !
Kurz sa skladá z viacerých častí a to :
1/ Základy výživy
2/ Zostavovanie jedálničkov
3/ Práca s klientom
4/ Civilizačné ochorenia
5/ Doplnky výživy
6/ Online coaching ......
7/ Práca na sociálnych sieťach

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy
Facebook - Základy
Instagram - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- záujem o výživu ,zdravie ,šport
- ochota vzdelávať sa - práca na sebe
- práca v tíme
- ochota pracovať na soc.sieťach
- zodpovedný prístup k práci
- komunikatívnosť a seriózne jednanie
- zodpovednosť a samostatnosť

Naša firma K&L HEALTHY CLUB sa zaoberá niekoľko rokov prácou s klientami v oblasti výživy. Poskytujeme našim klientom služby ako zostavenie jedálničku / konzultácie / vzdelávanie /tréningové plány/ klientskú podporu a mnoho iného . Podľa potreby našim klientom zaraďujeme na základe konzultácie aj výživové doplnky ako napríklad CR7 drive, proteín, vlákninu a podobne. Sme na trhu niekoľko rokov, máme nutričné štúdio, niekoľko spustených aktívnych fitklubov na SVK ale aj mimo SVK.
Nakoľko záujem o naše služby narastá či už osobne alebo online tak sme sa rozhodli prijať posilu do nášho skvelého tímu .
ID: 3279667  Dátum zverejnenia: 13.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac