Montážně-servisní technik pro Slovensko

KASKO-BLINDS a.s.

Místo práce
Bratislava
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
1 500 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

NÁPLŇ PRÁCE:

- přímá komunikace se zákazníky

- technické posouzení zakázek a jejich kompletní příprava

- zaměřování zakázek stínící techniky

- montáže venkovních žaluzií a rolet, markýz, sekčních garážových vrat

- technická podpora odběratelům

POŽADUJEME:

- manuální zručnost a technická zdatnost

- organizační dovednosti

- odpovědnost a preciznost

- flexibilní pracovní doba

- předchozí praxe v oboru stínící techniky či stavebnictví výhodou

- zájem o další vzdělávání

- řidičský průkaz sk.B a ochota cestovat

NABÍZÍME:

- práci na HPP ve stabilní české společnosti působící na trhu 30 let

- služební automobil i pro soukromé účely, mobilní telefon

- potřebné obchodní a produktové školení na centrále firmy

- individuální přístup

- zaměstnanecké slevy

- po zapracování a dlouhodobé praxi v terénu je možné řešení složitějších úkonů, profesní růst, řízení zakázek

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Přední český výrobce interiérové a venkovní stínicí techniky a garážových vrat.
ID: 3980286  Dátum zverejnenia: 1.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/měsíc