Junior účtovník / ekonomický pracovník

KEMA SK, s.r.o.

Miesto práce
Kopčianska, Petržalka
Termín nástupu
nástup možný ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 500 EUR/mesiac1200

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného pracovníka/pracovníčku, ktorý/á by zvládol/zvládla nasledujúce úlohy a bude zodpovedný/zodpovedná za:
• fakturačnú činnosť (príjem, kontrola, schvaľovanie a vystavovanie faktúr) v účtovnom programe Pohoda vrátane ich zaúčtovania
• vedenie skladovej evidencie v rozsahu nahrávania príjemiek a výdajok podľa prijatých a vydaných faktúr vrátane ich zaúčtovania
• nahrávanie elektronických bankových výpisov do Pohody a párovanie platieb s účtovnými dokladmi
• sledovanie pohľadávok a záväzkov a prípravu platobných príkazov
• správu hotovostnej pokladne (preplácanie hotovostných dokladov, vydávanie a zúčtovanie záloh)
• zúčtovanie zápočtov, poistných a leasingových splátok
• evidenciu dochádzky zamestnancov a príprava podkladov pre mzdovú účtovníčku
• ďalšie súvisiace činnosti

Možnosť profesijného rozvoja prostredníctvom účasti na školeniach a možnosti konzultácií s veľmi príjemnou a priateľskou externou senior účtovníčkou dohliadajúcou na dodržiavanie postupov účtovania.

Možnosť osobného rozvoja a profesijného rastu vďaka zapojeniu externej senior účtovníčky
Práca v stabilnej a prosperujúcej slovenskej spoločnosti
Možnosť účasti na školeniach (SW, dane, účtovníctvo, obchodný zákonník a pod.)
Zľavy na tovar zo sortimentu spoločnosti
Práca v dynamickom kolektíve
Príjemné pracovné prostredie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- samostatnosť a precíznosť pri plnení úloh
- chuť rásť a rozvíjať sa v oblasti účtovníctva
- iniciatíva
- komunikatívnosť
- príjemné vystupovanie
- pozitívny prístup k práci

Firma zaoberajúca sa gastronomickým zariadením, technológiou.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3676064  Dátum zverejnenia: 23.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 - 1 500 EUR/mesiac1200