Brusič kovov s nástupným bonusom 600€

KINEX BEARINGS, a.s.

Miesto práce
Bytča
Termín nástupu
dohodou
5,36 EUR/hod.k základnej mzde prináleží osobné ohodnotenie vo výške 1€/hod., rizikový príplatok vo výške 0,87€/hod. platný pre rok 2024. K mzde tiež prislúcha mesačný dochádzkový bonus vo výške 55 €, ktorého vyplácanie sa riadi pravidlami v zmysle platnej Kolektívnej zmluvy. Nástupný bonus je vyplácaný nasledovne: 1) 300€ - po ukončení skúšobnej doby a zotrvaní v pracovnom pomere; 2) 300€ - po odpracovaní 6 mesiacov od nástupu. Po úspešnom zvládnutí adaptačného procesu možnosť získania motivačného bonusu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- brúsi rovinné, tvarové a rotačné plochy, rôzny diery na rezné nástroje a komponenty pre výrobu a montáž meradiel, nástrojov, prípravkov a foriem,
- samostatne si nastavuje stroj na požadovanú prácu,
- obsluhuje meradlá a je zodpovedný za správnosť merania,
- zodpovedá za dodržiavanie technologickej disciplíny

- prepracovaný systém adaptácie a zaškolenia nového zamestnanca
- práca v strojárskej firme s dlhoročnou tradíciou so zameraním na export do celého sveta
- príspevok na stravovanie,
- príspevok pri sobáši
- príspevok pri narodení dieťaťa
- príspevok do III. piliera DDS
- príspevok na regeneráciu
- odmena pri životných a pracovných jubileách
- možnosť využívania zliav pri nákupe produktov od našich zazmluvnených partnerov
- mzdové zvýhodnenia a platené voľná nad rámec Zákonníka práce
- motivačný bonus - po úspešnom zvládnutí zaučenia
- možnosť sebarealizácie, profesijného rastu
- účasť na vzdelávacích aktivitách

Informácie o výberovom konaní

- práca na 2, príp. 3 zmeny
- práca vhodná pre absolventov SŠ s možnosťou zaučenia

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

priemyslovka strojárska, obrábač kovov, brusič

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť a použitie technologickej dokumentácie
- znalosť práce sa meradlami

KINEX BEARINGS, a.s. patrí medzi významných svetových dodávateľov štandardných a špeciálnych valivých ložísk pre rôzne segmenty priemyslu. Je súčasťou silnej globálnej priemyselnej skupiny CK Birla Group a v súčasnosti dodáva svoje produkty do viac ako 80 krajín sveta.
Je na prvom mieste medzi dodávateľmi špeciálnych ložísk pre textilný priemysel, európskym lídrom vo výrobe valčekových ložísk pre koľajové vozidlá a jeden zo svetových dodávateľov špeciálnych ložísk do vodných čerpadiel pre automobilový priemysel.
Má viac ako 100-ročnú tradíciu v strojárskom priemysle. V súčasnosti výroba prebieha v dvoch výrobných závodoch: v Bytči a v Kysuckom Novom Meste.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Martina Tvrdá
Tel.: +421415556212
E-mail: poslať životopis
ID: 4827982  Dátum zverejnenia: 13.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5,36 EUR/hod.