Manažér

KITA s.r.o.

Miesto práce
Letisko M. R. Štefánika (BTS), Ivanská cesta, Bratislava
Termín nástupu
04.10.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 300 EUR/mesiac2000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

KITA je bezcolný obchod DUTY FREE, ktorý sa nachádza na území bratislavského letiska. Potrebujeme manažéra.
Požiadavky:
• vysokoškolské vzdelávanie;
• pracovné skúsenosti od 5 rokov;
• znalosť hovoreného ruského / slovenského jazyka (znalosť angličtiny bude výhodou, ale nie je to nevyhnutné);
• skúsenosti s maloobchodným riadením (parfuméria / kozmetika / alkohol budú výhodou);
• znalosť počítačových kancelárskych programov;
• základné vedomosti z predajných techník a merchandisingu;
• vysoká úroveň komunikačných a organizačných schopností, schopnosť rokovať so zákazníkmi, podriadenými, regulačnými orgánmi;
• schopnosť pracovať v režime multitasking;
• zodpovednosť, rýchle učenie sa, starostlivosť, organizácia, pozornosť, dôkladnosť, flexibilita.

Povinnosti:
• organizácia a kontrola obchodu;
• kontrola správneho a včasného vystavenia potrebnej dokumentácie;
• účasť na nábore, školení a kontrole predajného personálu, organizácia práce personálu;
• zvýšenie predaja v odvetví, realizácia cieľov;
• analýza sortimentu a predaja, kontrola komoditných zostatkov, kontrola merchandisingu v obchode;
• riešenie všetkých administratívnych otázok pobočky, interakcia s centrálou spoločnosti;

Pracovné podmienky:
• Harmonogram práce 5/2, od 9:00 do 18:00, možné zadržania;
• Pracovisko — M.R. Stefanik Airport;
• Práca v priateľskom kolektíve;
• Úroveň platu: - cez skúšobné obdobie (3 mesiace) 1200 eur; - po skúšobnom období 1500 eur.
Pošlite svoj životopis v anglickom / ruskom jazyku na e-mailovú adresu [email protected]. Fotografia je nevyhnutná.
Pošlite svoju CV ŽIADOSŤ v ruštine.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Ruský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

"DUTY FREE"
ID: 3575772  Dátum zverejnenia: 25.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 300 EUR/mesiac2000