Cašnik,čašníčka

KITTY PIZZA s.r.o.

Miesto práce
Zámočnícka 36/1, Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​• Prestieranie stolov, kladenie príborov, tanierov, pohárov a prestieraní.
​• Privítanie a usádzanie hostí podľa aktuálnych voľných kapacít.
​• Poskytovanie rád pri výbere pokrmov a nápojov.
​• Prijímanie objednávok od zákazníkov.
​• Servírovanie objednaných pokrmov a nápojov, príležitostné dokončovanie prípravy pokrmov na stole.
​• Prijímanie a odovzdávanie reklamácií zodpovednému pracovníkovi.
​• Zaznamenávanie nákupných položiek do registračnej pokladne.
​• Vyúčtovanie platieb a inkasovanie dlžnej sumy v domácej a cudzej mene, prípadne platobnej karty.
​• Odnášanie použitých príborov, tanierov a pohárov zo stolov.
​• Zabezpečovanie rezervácií stolov.
​• Umývanie pohárov a porcelánu.
​• Čistiace práce v priestoroch prevádzky.
​• Dodržiavanie hygienických štandardov a čistoty na pracovisku.​

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy

Spoločnosť dlhé roky úspešne podniká v oblasti gastronómie. Okrem reštauračných spravuje aj niekoľko fastfoodových prevádzok. Najnovšie firma Kitty Pizza rozšírila svoje podnikanie aj o skrášľovacie služby.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4800817  Dátum zverejnenia: 5.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac