Technical test analyst - software tester

Krone Consulting s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Všetko závisí od Tvojich schopností a skúseností. U nás nie si len číslo 4321, ale kariéru si ovplyvňuješ sám - podľa smeru, ktorým sa chceš ubrať a práve preto máme kvartálne prehodnocovanie mzdy. Pri osobnom stretnutí sa pobavíme o Tvojich silných stránkach a od toho sa bude odvíjať naša ponuka. Určite to však nebude menej ako tisícpäťsto eur.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo od Teba očakávame?

• angličtinu na úrovni B2 nutnosť, nemčina výhoda
• znalosť JIRA, alebo HP ALM(Quality center), prípadne iné defekt tracking nástroje
• SQL, SOAP UI nutnosť, znalosť skriptovacieho jazyka výhoda
• znalosť programovacieho jazyka napr. Python, JAVA.....
• ISTQB certifikácia výhoda, ale vieš si ju spraviť aj u nás
• nutná skúsenosť s automatizovaným testovaním (Selenium, TOSCA)
• výhoda mať skúsenosť s performance testami ( Jmeter, Neoload...)
• znalosť Software Development Lifecycle výhoda

Ako TTA sa budeš podieľať na všetkých fázach SDLC (Software Development Lifecycle) :

• technická analýza biznis požiadaviek a dizajnových dokumentov
• definícia a tvorba testovacích scenárov a skriptov
• príprava testovacích dát
• príprava skriptov
• spúšťanie a údržba vytvorených skriptov
• vykonávanie testov a report výsledkov
• spolupráca s vývojovým tímom

Ročný bonus 3100 Eur, ktorý môžeš využiť na čokoľvek, napríklad na:

• certifikácie ISTQB, alebo rôzne školenia, ktoré si vyberáš ty sám
• MHD
• jazykové kurzy
• Multisport karty
• dní voľna navyše
• alebo len tak si vybrať hotovosť

Ďalej pre Teba máme v zálohe:

• pol dňa dovolenky na Tvoje narodeniny
• zľavnené lístky do divadla
• stále vymýšľame teambuildingy, raz mesačne ideme na pizzu, pivo, dáme si preteky na lezeckej stene, proste stále spolu niečo podnikáme. Raz ročne ideme utužiť naše vzťahy mimo SR
• ak ti to umožní projekt, máš flexibilný pracovný čas, alebo
vieš pracovať home office

Počul/a si už o konferencií Testing United, ktorú organizujeme?

A máme fakt skvelého šéfa a kolektív.

kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí vyhovujú našim požiadavkám. Ďakujeme za porozumenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• máš zmysel pre detail
• vieš pracovať v tíme
• dokážeš myslieť "outside the box"

Sme quality assurance spoločnosť zameraná na poskytovanie služieb v oblasti testingu a consultingu. Zároveň sa zaoberáme vývojom unikátnej platformy pre komunikáciu v oblasti AI a VR : https://www.eevree.com/.
Máme široké portfólium projektov, ktoré majú zmysel. Vybrať si môžeš z odvetví :
• bioprocessing
• engineering
• insurance
• banking
• automotive a iné
Podporíme Ťa v Tvojom rozvoji, a aj preto Ti ponúkneme škoIenia ISTQB, jazykové kurzy či iné špeciaIizované kurzy.
Vďaka nami vyvinutej platforme „Career Matrix” budeš motivovaný v Tvojom kariérnom raste. V tejto platforme zhodnocujeme platovo každý kvartál Tvoje novonadobnuté zručnosti a schopnosti.
Testingovú komunitu združujeme ako organizátor jednej z najvačších testingových konferencií v strednej Európe TESTING UNITED : https://www.testingunited.com.
Poskytujeme akreditované ISTQB a iné špecializované školenia a zabezpečujeme certifikačné skúšky ISTQB.
Sme hrdým platinovým partnerom CaSTB.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Svobodová
Tel.: +421914362147
E-mail: poslať životopis
ID: 3681414  Dátum zverejnenia: 29.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Všetko závisí od Tvojich schopností a skúseností. U nás nie si len číslo 4321, ale kariéru si ovplyvňuješ sám - podľa smeru, ktorým sa chceš ubrať a práve preto máme kvartálne prehodnocovanie mzdy. Pri osobnom stretnutí sa pobavíme o Tvojich silných stránkach a od toho sa bude odvíjať naša ponuka. Určite to však nebude menej ako tisícpäťsto eur.