Predajca záhradného centra

Kvety.sk s.r.o.

Miesto práce
Kriváň
Termín nástupu
asap
870 - 1 350 EUR/mesiacZáklad pri nástupe 870 Eur v hrubom + zákonné príplatky za soboty/nedele/nadčasy + finančný príspevok na stravovanie. Po zaučení 970 Eur/mesačne v hrubom + zákonné príplatky za soboty/nedele/nadčasy + finančný príspevok na stravovanie spolu cca 1150-1350 Eur mesačne v hrubom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príjem, preberanie, dokladanie a výdaj tovaru
- práca s registračnou pokladnicou, predaj a odborné poradenstvo

- záhradnícke práce pri údržbe rastlín
- odborná starostlivosť o kvety a doplnkový tovar
- starostlivosť o chod predajne, sezónne úpravy predajne
- dvojzmenná prevádzka (od 07:45-16:00 a od 11:45-20:00)

- pracovné oblečenie
- vianočné poukážky a odmeny
- finančný príspevok na stravovanie
- občerstvenie na pracovisku (káva, čaj)

- zamestnanecké zľavy
- príspevok na pracovnú obuv (40Eur/ročne)
- priateľský kolektív
- príjemné pracovné prostredie

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ale z organizačných dôvodov odpovieme len tým, ktorí spĺňajú požadované kritériá. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

- manuálna zručnosť
- fyzická zdatnosť
- príjemné vystupovanie
- záujem a vášeň pre kvety
- dobré srdce
- schopnosť rýchlo osvojiť si nové poznatky a ochota vzdelávať sa

- ochota pomáhať vedeniu a tímu spolupracovníkov
- schopnosť komunikovať s rôznymi typmi zákazníkov a počúvať ich

- organizačné schopnosti a pracovné nasadenie

Stabilná firma od roku 1999, donášková služba kvetov a darčekov na Slovensku a do zahraničia. Od roku 2020 vybudované Kvety.sk Trade Centrum - viac ako 10 000 m2 s najširšou ponukou rezaných živých, či črepníkových kvetov, umelých alebo trvácnych kvetov, floristického sortimentu a dekorácií. V budúcnosti pestovanie kvetov a rastlín, vytvorenie kvetinovej farmy.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4344353  Dátum zverejnenia: 2.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 870 EUR/mesiac