Vedúci skladu Bratislava/Trnava

KVIP s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1.100 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Uchádzačovi môže byť ponúknutá vyššia základná zložka mzdy v závislosti od pracovných skúseností a praxe uchádzača.

Pre náš centrálny sklad v Bratislave,k neskôr v Trnave hľadáme vedúceho skladu s orientáciou na potreby zákazníka a s pozitívnym vzťahom k predaju.

- príjem a výdaj tovaru v sklade podľa platných postupov,
- vedenie prideleného tímu,
- starostlivosť o skladový materiál (očista obalov, značenie),
- skladový manažment,
- kontrola logistických údajov skladových kariet,
- kontrola a spracovanie dochádzky prideleného tímu,
- reporting na manažéra logistiky,
- zadeľovanie úloh pre zamestnancov distribučného skladu,
- riešenie vzniknutých situácií.

- zamestnanie v stabilnej rozrastajúcej sa spoločnosti,
- nadštandardné finančné ohodnotenie,
- zamestnanecké benefity,
- firemné akcie

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.
Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

- zodpovedný prístup k práci,
- lojalita,
- bezúhonnosť,
- ochota učiť sa,
- osvedčenie na prácu s VZV,
- znalosť sortimentu voda, kúrenie, sanita výhodou.

Firma WOODCOTE GROUP s.r.o. reprezentuje najlepší zákaznícky servis, výbornú lokálnu dostupnosť tovaru vďaka rozrastajúcej sa predajnej ploche. Sme partnerom pre kúrenie, vodu, inštalačný materiál, plyn a sanitárnu techniku.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3420777  Dátum zverejnenia: 14.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1.100 €