Bezpečnostný pracovník v obchodnej prevádzky vo Veľkom Krtíši

LAMA SK a. s.

Miesto práce
Veľký Krtíš
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
950 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme Bezpečnostného pracovníka do nášho tímu!

Tvoja náplň práce bude zahŕňať:

- Fyzickú ochranu obchodnej prevádzky

- Kontrolu vstupov a výstupov z prevádzky

- Monitorovanie kamier a zabezpečenie bezpečnosti zákazníkov a zamestnancov

- Pravidelné prehliadky prevádzky a overovanie bezpečnostných opatrení

Okrem toho, typická náplň práce pre pozíciu Bezpečnostný pracovník v obchodnej prevádzke môže zahŕňať:

- Spolupráca s políciou a vyšetrovateľmi v prípade neoprávnenej činnosti v prevádzke

Tvoj typický deň na pracovnej pozícii bude zahŕňať:

- Kontrolu vstupov a výstupov počas celého dňa

- Spoluprácu s kolegami a manažérom prevádzky pri riešení problémov

Typická pracovná doba pre pozíciu Bezpečnostný pracovník v obchodnej prevádzke je s možnosťou práce na zmeny a víkendy.

Ak hľadáš novú výzvu a chceš sa stať súčasťou nášho tímu, pošli nám svoj životopis a pripoj sa k nám!

- Budeš pracovať v čistom a bezpečnom prostredí

- Za svoju prácu budeš odmeňovaný pravidelným mesačným príjmom

- Okrem toho, budeš mať možnosť využívať gastro lístky

- Veríme, že ti naša firma umožní rozvíjať sa v tvojom odbore a získavať nové skúsenosti a zručnosti.

- Okrem toho, ti ponúkame príležitosť pracovať s modernými technológiami a zariadeniami, ktoré ti umožnia efektívne plniť svoje úlohy.

Informácie o výberovom konaní

kontaktné údaje pre záujemcov:
žiadosti o prijatie + životopisy posielajte na e-mail. adresu: [email protected],
tel.: +421 948 356 675

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

5.6.2024 (ostáva ešte 17 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Súkromná bezpečnostná služba

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Vlastnenie POS je nutnosťou

- Spoľahlivosť a bezúhonnosť sú pre nás kľúčové

- Dochvíľnosť nám pomáha v našom každodennom fungovaní

- Komunikatívnosť a kreativita sú pre nás veľkým plusom

- Znalosť práce s počítačom a technickými zariadeniami je výhodou

- Schopnosť pracovať v tíme a riešiť problémy je pre nás dôležitá

- Ak sa chceš pridať do nášho tímu, ozvi sa nám!

Poskytovanie bezpečnostných služieb.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Miroslav Nociar
Tel.: +421948356675
E-mail: poslať životopis
ID: 4823112  Dátum zverejnenia: 6.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac