Nočný recepčný pre 4* AC Hotel by Marriott

Legendhotels Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Vysoká 2A, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
1 200 EUR/mesiacmesačná mzda od 1200 Eur + zákonné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridajte sa do nášho tímu zanietených profesionálov a my Vám pomôžeme rozvíjať Váš profesijný a kariérny rast v prostredí medzinárodnej spoločnosti. Ponúkame príležitosť pre kariéru a rast v hotelierstve, v medzinárodnom prostredí najväčšej hotelovej siete.

Náplň práce:

• Privítanie, ubytovanie a registrácia hostí

• Komunikácia s hosťami počas pobytu a zabezpečenie ich spokojnosti

• Night Audit počas nočnej služby, kontrola účtov a platieb

• Priraďovanie izieb, pripravovanie účtov na nasledujúci deň

​• Vybavovanie telefonickej a mailovej komunikácie

​• Administratívne činnosti spojené s chodom recepcie

​• Spracovávanie rezervácií

• Spolupráca s ostatnými oddeleniami hotela

• Aktívna komunikácia v anglickom jazyku

• Práca prevažne počas nočných zmien od 18:30  do 6:30

• vynikajúca príležitosť rozvíjať svoj talent a znalosti v prostredí medzinárodnej hotelovej siete Marriott

• špeciálne zľavnené ceny pre zamestnancov, ich rodinu a priateľov v iných hoteloch siete Marriott International po celom svete

• podpora osobného a odborného rozvoja

• voňavá kávička, čaj

• zamestnanecká strava poskytovaná v hotelovej kantíne

• karta Multisport čiastočne hradená zamestnávateľom

• finančná odmena za odporučenie nového zamestnanca

• narodeninový darček

Si zručný, flexibilný, máš pozitívny prístup k práci a rád by si naštartoval svoju kariéru v najväčšej hotelovej sieti na svete? Urob prvý krok - pošli nám svoje CV!

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem stať sa súčasťou nášho tímu a tiež za pochopenie, že kontaktovať budeme vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

​• prívetivý charakter a vystupovanie
​• tímový hráč, pozitívny prístup
​• flexibilita
​• samostatnosť a zodpovednosť​
• silná orientácia na zákazníka a kvalitu

Spoločnosť Legendhotels Slovakia s.r.o. je prevádzkovateľom jedného z najštýlovejších biznis hotelov v Bratislave pod značkou AC by Marriott, ktorý sa nachádza v samom srdci mesta a začal svoju prevádzku v Januári 2021.

Značka AC by Marriott prináša novú skúsenosť - perfektnú rovnováhu inšpirujúcich detailov, ktoré naši hostia chcú a úroveň služieb, ktorú potrebujú. Myslíme na každý moment pobytu našich hostí aby sme vedeli poskytnúť komfort, eleganciu a ničím nerušený pobyt. Neustále vkladáme našu snahu do vylepšovania detailov a zážitkov, na ktorých skutočne záleží.

Ak sa chcete stať súčasťou teamu, ktorý má cieľ poskytovať tie najlepšie služby našim hosťom a v ktorom Vám pomôžeme rásť a zúročiť Vaše skúsenosti, neváhajte nás kontaktovať.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Martina Pulščáková
E-mail: poslať životopis
ID: 4824599  Dátum zverejnenia: 7.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac