Vodič / Kuriér pre rozvoz e-shopu v Bratislave

Miesto práce
Stará Vajnorská 18, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
800 - 880 EUR/mesiacZákladná mzda na pozícii je 800 EUR, k nej prislúcha variabilná zložka mzdy vo výške 10% základnej mesačnej mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovného a spoľahlivého vodiča/kuriéra pre distribúciu objednávok nášho e-shopu.
Výhodou je ak :
  • máš platné psychotesty a KKV
ČO VÁS ČAKÁ V DR.MAX?
  • rozvoz objednávok e-shopu služobným autom v rámci Bratislavy konečným spotrebiteľom a lekárňam
  • kontaktovanie zákazníkov ohľadom plánovaného doručenia balíka
  • zvoz balíkov z lekární a zákazníkov späť do centrálneho skladu v Bratislave
  • dodržiavanie trás rozvozu podľa návrhu GPS navigácie

ČO MÁME PRE VÁS NAVYŠE?
  • služobný telefón, pre potreby GPS aplikácie a optimalizácie trasy rozvozu
  • moderné pracovné prostredie s otvorenou a neformálnou firemnou kultúrou
  • stabilnú prácu pre lídra na trhu – napredujúcu a inovatívnu spoločnosť
  • istotu finančného zázemia vďaka spravodlivému odmeňovaniu a zaujímavému finančnému ohodnoteniu
  • teambuildingové akcie

Veríme, že Vás naša ponuka oslovila a vážime si Váš záujem o prácu v našej spoločnosti.
Váš životopis posielajte na e-mailovú adresu: [email protected].
Vaše osobné materiály budú starostlivo posúdené.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Budeme však kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • skúsenosti s rozvozom tovaru ku konečným zákazníkom
  • manipulácia s tovarom
  • starostlivosť o zverené vozidlo

Lekárne Dr. Max vznikli pred 18 rokmi spojením viacerých verejných lekární na celom území Slovenska, s cieľom byť k ľuďom čo najbližšie. Naše služby a poradenstvo sú vyhľadávané a využívané na viac ako 400 miestach po celej republike.

Zdieľame spoločné hodnoty, navzájom sa podporujeme, kolegom ponúkame možnosť participovať na spoločnom úspechu. Vďaka vzájomnej dôvere má každý priestor pre realizáciu vlastných myšlienok a uplatnenie získaných zručností a vedomostí. Dosiahnutie spoločného cieľa je založené na spoločnej tímovosti. Sme inovatívni, otvorení novým nápadom, ktoré podporujeme.

Našou najväčšou hodnotou je viac ako 2600 zamestnancov, ktorých prácu si nesmierne vážime.

Dr. Max je v súčasnosti nositeľom v poradí piateho ocenenia Naj Zamestnávateľ v kategórii Lekárska a zdravotná starostlivosť.

Poďte s nami prinášať jedinečnú starostlivosť.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ingrid Múčková
Tel.: +421910924984
E-mail: poslať životopis
ID: 3300834  Dátum zverejnenia: 19.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 880 EUR/mesiacZákladná mzda na pozícii je 800 EUR, k nej prislúcha variabilná zložka mzdy vo výške 10% základnej mesačnej mzdy.