Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Vodič dodávky a nákladného vozidla do 12t. po SR

Levertex s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 680 EUR/mesiacmzda je uvádzaná pre trvalý pracovný pomer

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Začína sa nakládkou 12t vozidla v Gefco Zavar približne o 4:30 hodine rannej, tovar sa vykladá v autorizovaných servisoch v BA(3 vykládky). Potom sa presadá do dodávky, nakladá sa v Lagermax Senec a následne rozvoz po BA(5-10vykládok), 80% vykládok sú autorizovane servisy (každý deň tie isté). Končí sa približne o 12:00 - 13:00​

​Autá môžu parkovať v Senci alebo v Modranke.​

​- na aute jazdí iba jeden vodič
​- stabilná práca, aj počas pandémie
​- sviatky a víkendy voľné
​- stála pracovná doba
​- nemenná trasa​

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B, C

Sme dopravná firma zaoberajúca sa vnútroštátnou dopravou. Zabezpečujeme dopravu tovaru vlastnými vozidlami. Disponujeme vozidlami do 3,5 tony, 7,5 tony a 12 tony. Na trhu pôsobíme už 25 rokov, v minulosti pod názvom StingTrans.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4807289  Dátum zverejnenia: 12.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 680 EUR/mesiac