Можливість для людей з України

Pracovník pri výrobe log a nápisov na textil technológiou Rez Flex

ĽUBICA, s.r.o.

Miesto práce
Vajnorská, Bratislava
Termín nástupu
1.4.2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 350 EUR/mesiac+ ročné prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v tíme s kolegami • práca pri výrobe firemných log a nápisov na pracovný textil ( tričká , šiltovky , montérky , vesty , bundy a podobne ) • jednoduchá obsluha plotrovacieho zariadenia ktoré automaticky vyreže logo alebo nápis do fólie následne jednoduchou obsluhou automatického žehlacieho lisu sa nápis zažehlí na odev • práca iba v pracovných dňoch • jednozmenná prevádzka • pracovná doba pondelok - štvrtok : 8:00-17:00 , piatok : 8:00-15:00 , sobota - nedeľa : voľno

Práca v známej , renomovanej spoločnosti s dvadsaťročnou tradíciou, ktorá neustále expanduje
• Na Slovensku patrí do prvej desiatky v oblasti ochranných pomôcok a jej trend je v súlade s vysokými bezpečnostnými požiadavkami na pracovnom trhu
• Perspektíva dlhodobého zamestnania na trvalý pracovný pomer
• Spoločnosť sídli vo vlastnej budove s reprezentatívnymi priestormi, na mieste veľmi ľahko prístupnom verejnej doprave
• Podpora oddelenia a kvalitné úvodné zaškolenia
• V kolektíve vládne priateľská atmosféra, počnúc nadriadeným až po spolupracovníkov
• Vďaka veľmi dobrým a stabilným výsledkom istota budúcnosti a vysoká podpora odborného rastu
• Jednozmenná prevádzka , víkendy voľné
• Čisté a moderné pracovisko
• Kvalitné pracovné oblečenie a obuv je samozrejmosťou
• Výhodné platové podmienky
• Stravné

Ak Vás ponuka zaujala , pošlite svoju žiadosť spolu so životopisom na e-mail : [email protected] , do predmetu správy je nutné uviesť " operátor výroby " inak nebude možné vašu žiadosť spracovať . Kontaktovať budeme iba kandidátov , ktorý spĺňajú všetky požiadavky , ďakujeme za pochopenie .

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

výhodou polygrafia , nie je podmienka

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• schopnosť pracovať v tíme
• pracovitosť a samostatnosť
• dôslednosť a precíznosť
• vítané sú skúsenosti s prácou pri výrobe log , obsluhe plotra , prípadne skúsenosti ako krajčírka , šička ale nie je podmienkou
• zaučenie pre prácu je jednoduché , uchádzačka by mala mať zmysel pre presnosť , detail , zručnosť
• byť ochotný zotrvať, prekonať prvé kroky a prácou priniesť výborné výsledky pre seba a spoločnosť

Spoločnosť ĽUBICA, s.r.o. je popredná Slovenská firma v oblasti ochrany zdravia pri práci ktorá okrem obchodnej činnosti má vlastnú výrobu nápisov a lôg na textil . Momentálne zamestnávame a poskytujeme viac ako dvadsiatim zamestnancom stabilnú prácu a priateľské, až rodinné zázemie. Svoj pracovný tím budujeme, neustále sa zlepšujeme a rozširujeme. Sme moderná firma s moderným prístupom k zákazníkovi a sme hrdí že sme svojim prístup dobrým partnerom pre našich zákazníkov .

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2709369  Dátum zverejnenia: 10.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac