Reagujte bez životopisu

Kuchár / kuchárka v hoteli

M&R MAGURA s.r.o.

Miesto práce
Ždiar-Monkova dolina
Termín nástupu
5.5.2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Smenový kuchár v Hoteli MAGURA

Lokalita: Ždiar, Belianske Tatry, Monkova dolina

️ O pozícii:

Ako smenový kuchárv našom hoteli budete súčasťou kreatívneho a dynamického tímu, ktorý má za cieľ každodenne potešiť našich hostí skvelým jedlom.

Vaše úlohy a zodpovednosti:

Príprava raňajok, jedál z a la Carte a príprava jedál na večeru (formou bufetových stolov)
Udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku
Spolupráca s celým tímom pri príprave a podávaní jedál

Čo od vás očakávame:

Skúsenosti na pozícii kuchár– vášeň pre gastronómiu je kľúčová!
Tvorivý prístup k vareniu, tímovosť, flexibilita a proklientský prístup
Chuť učiť sa a neustále sa zlepšovať

Čo ponúkame:

Prácu v srdci Belianskych Tatier v Monkovej doline
Konkurencieschopné platové ohodnotenie a zamestnanecké benefity
Možnosť osobného a profesionálneho rastu a rozvoja
Pracovný pomer na dobu neurčitú s možnosťou ubytovania
Dynamický a priateľský kolektív

Pracovný čas: 06:30 - 20:00 (flexibilný)

Zmeny: dohoda

Zaujali sme vás? Ak máte chuť stať sa kulinárskou tvárou nášho hotela a prispieť k nezabudnuteľným gastronomickým zážitkom našich hostí, neváhajte a napíšte nám. Tešíme sa na budúcu spoluprácu!

  • Zabezpečíme ti stravu počas pracovnej zmeny, takže sa nemusíš starať o to, čo budeš jesť.
  • Poskytneme ti oblečenie, aby si nemusel/a kupovať nové veci do práce.
  • Máš možnosť ubytovania v našom hoteli, ak by si si to prial/a.
  • Získaj prax v kuchyni s moderným vybavením a pracuj s kvalitnými surovinami.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

gastronómia, hotelierstvo

Hotel MAGURA je situovaný v Monkovej doline v tichom prostredí s nádherným výhľadom na hrebene Belianskych Tatier.
www.magurahotel.sk

Kontakt

Kontaktná osoba: Mária Monková
Tel.: +421918668670
E-mail: poslať životopis
ID: 4821492  Dátum zverejnenia: 3.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac