Vedúci predajne

Mama Kiddies Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
700,- € + príplatky, bónusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabehnutá slovenská firma hľadá ambicióznych pracovníkov do novotvorenej predajne s detským sortimentom. Náplňou je viesť plynulý priebeh predajne ako aj obsluha zákazníkov a administratíva.

mladistvý tím, možnosť povýšenia, atraktívne prostredie, možnosť získania nových poznatkov

Hľadáme kolegov do novootvorenej predajne s detským sortimentom v Bratislave na ulici Rožňavská 1, R1 centrum nákupné stredisko. Svoj životopis s fotografiou prosíme poslať na mailovú adresu [email protected]. Prosíme tiež uviesť predstavu o mzde.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Maďarský jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

komunikatívnosť, schopnosť riešenia problémov, schopnosť viesť a koordinovať kolektív, presnosť, pohotovosť,

Dynamicky sa rozvíjajúca medzinárodná obchodná spoločnosť zaoberajúca sa maloobchodným predajom a veľkoobchodným predajom detského sortimentu a doplnkov v Slovenskej republike, Českej republike, Maďarsku, Rakúsku a Rumunsku prostredníctvom kamenných predajní, e-shopov.
ID: 3773047  Dátum zverejnenia: 27.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700,- € + príplatky, bónusy